|
Red Rock Corindi SLSC |
Red Rock / Corindi A
|
Tom Maley, Dean Reeves, Adam Wood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warrnambool SLSC |
Warrnambool A
|
Nathan Mckane, Stephen Kerr, Lachlan Collins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Shane Watson, Joshua Mill, Shane Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Stockton SLSC |
Stockton A
|
Ryan Moffet, Luke Wagner, Paul Bernard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Troy Stewart, Stephen Ford, Anthony Carroll
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Jayce Nixon, Luke Nolan, Matthew Gray
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Joseph O, William Keane, Chris Benge
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Nicholas Schutt, Andrew Hogan, Grant Coates
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Steven Esgate, Ryan Jenkins, Jason Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Trent Balym, Todd Balym, Troy Hanson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Matthew Johnston, Mark Mccleary, Adam Payne
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Kane Baker, Brett Christensen, Blake Francis
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Phil English, Ryan Hartup, Nathan Smith
|
Race 3 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Gavin Jordan, Jason Samuelson, Chris Wood
|
Race 3 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Aaron Superina, Heath Richards, Craig Brooks
|
Race 4 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Drew Blatchford, Matt Bale, Matt Kent
|
Race 4 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Luke Campbell, Greg Miller, Drew Cairncross
|
Race 4 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port B
|
Shamus Armstrong, Dwayne Foord, Steven Clohesy
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Troy Baird, Peter Whalley, Brad Headling
|
Race 4 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach A
|
Steven Barns, Carl Heyward, John Ozzella
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Brad Stokes, Hayden Smith, Zane Holmes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Troy Blatchford, Brendon Ross, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Ty Dowker, Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Jamie Mitchell, Travis Callaghan, Bruce Taylor
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Phil Clayton, Steven King, Trevor Hendy
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Martin Rees, Chad Griffith, Joshua Blair
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Andrew Wood, Wes Berg, Downie Langthorne
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Mark Pitt, Jeremy Cotter, Brad Gaul
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Stephen Short, Clint Robinson, Clint Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Matthew Rees, Daniel Tamsett, Shane Blair
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Blake White, Damien Cook, Matthew Gittoes
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Simon Musgrove, Trent Scott, Adam Scott
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Jackson English, Trevor Gee, Ben Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Chad Noble, Tim Wright, Darren Schott
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matt Priddis, Callum Neilson, Adam Bloomfield
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Larn Darragh, Michael Murray, Leon Hay
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Chris Turner, Corey Myers, Paul Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Mark Finucane, Andrew Mosel, Ben Mercer
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Aaron Nolan, Ryan Cook, Graham Burge
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
William Ashley, Adam Jeffrey, Jonathon Locke
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Trent Goulding, Steven Seddon, Tristan Halls
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Leighton Packer, Paul Broadbent, Paul Stone
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Guy Andrews, Nicholas Little, Justin Randall
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Boyd Jamieson, Zeb Walsh, Bradley Mainwaring
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Darren Mercer, Dean Mercer, Tim Peach
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Sean Moore, David Turnbull, Troy Bremner
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Robert Hurrell, Trent Mcluckie, Daniel Mcclelland
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
David May, Steven Mitchell, Phil Cockerham
|
Race 3 |
0 |
|