|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Tom Johnson, Kurt Lusack, Matt Walsh, Brett Hooper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Jack Gorrie, James Turnham, Brent Mason, Mitchell Dawson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Scott Radmall, Hayden Murray, Joe Schwarz
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Ben Morgan, David Banks, Hayden Cleveland, Adrian Stocco
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Ben Priddis, Matt Barby, Michael Baker, Steven Motteram
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Kurt Tippett, Peter Levey, Ryan Buck, Cameron Ward
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Jacques Baumgartner, Nicholas Rees, Dean Hepburn, Ryan Johns
|
Race 2 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Zac Pearson, Russ Goulding, Kes Mccrindle, Kyle Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Timothy Forsyth, Dean Fogarty, David Page, Cameron Whitten
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Nathan Messenger, Matt Gailey, Phil Hagon, Glenn Coltman
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Harrison Moncrieff, Ryan Lysaught, Thomas Trembath, James Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Red Rock Corindi SLSC |
Red Rock / Corindi A
|
Adam Wood, Jarred Twigg, Scott Mccartney, Ryan Twigg
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Ben Dean, Jayden Stuart, Caine Eckstein, Pierce Leonard
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jonothan Stock, Jake Cropper, Luke Tidey, Hayden Trew
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Michael Lewandowski, Stuart Mak, Tim Packer, Reid Schofield
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Guy Hastie, Rhys Manion, Matt Abel, Michael Hall
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Chris Allum, Jonathan Hayes, Luke Ashford, Michael Fox
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Micahel Clifford, Stuart Gunn, Daniel Berry, Luke Turner
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Joshua Mill, Guy Ingram, Michael J., Ben Francis
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Peter Gajda, Joel Hutchines, Brett Bullock, Finley Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Joel Miller, Shayden Goode, Jeremy Neilson, Daniel Neilson
|
Race 1 |
0 |
|