|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Alissa Taylor, Leigh Habler, Shannon Habler
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Melissa Russell, Claire Beach, Stephanie Cutts
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Nikki Beavan, Emma Scott, Danielle Bevan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Katey Feilds, Olivia Cottrill, Sonia Grundy
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Natalie Gross, Kristy Taylor, Linda Schlenker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Cassandra Sedgman, Shelly I, Alee Sharp
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Lauren Spears, Ashleigh Bond, Josie Riakos
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Melissa Benson, Carolyn Whiting, Julia Muhlenberg
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Patrice Robertson, Terri Sullivan, Penny Turner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Carly Reid, Anna Batterham, Melissa Thurlow
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Lilli Miller, Kristy Ogilvie, Nicole Sheedy
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Jacqui Mccoid, Jade Sutcliff, Jessica Miley-dyer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Neelie Herbert, Amber Walsh, Jessica Morgan
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Alicia Marriott, Amanda Head, Jacinta Marriot, Julie Greenhalgh, Alison Otoole
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carol Trigger, Lauren Coltman, Kim Low
|
Race 2 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Katie Baker, Andrea Collins, Lisa Munro
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Reen Corbett, Hayley Bateup, Lee Vrolyks
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Sarah Windsor, Jasmin Kelly, Jo Whatley
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Connie Millar, Alison Olander, Kristy Munroe
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Tanya Weingarth, Denby Stokes, Kirsty Holmes
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Sharlene Kelly, Genevieve King, Sarah Colby
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Lyndsie Fogarty, Natalie Rayner, Emily Fraser
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
Brooke Cassell, Kristy Cameron, Kate Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Emma Hayes, Kristyl Smith, Kate Mclellan
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Belinda Gladstone, Candice Falzon, Holly Heussner
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Amanda Hey, Sally Turner, Amanda White
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla A
|
Kate Krywulycz, Tracey Schriek, Michelle Fretten
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Renee Gajda, Briohny Callaghan, Anna Ballara
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Lisa Brown, Marika Mcmahon, Michelle Kent
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Kerri Thomas, Britt Collie, Jenny Parry
|
Race 2 |
0 |
|