|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Simon Kempe, Jon Colbert, Jake Pownall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Aaron Superina, Hamish Cropper, Luke Lorenzin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Stephen Harris, Jamin Fryer, Jeremy Tibbits
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Brooke Davidson, David Parker, Darren Clarke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matt Priddis, Peter Whalley, Adam Barby
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla A
|
Tim Wolfe, Ben Bolewski, Cameron Pyett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Matthew Carter, Paul Hooper, Brett Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Drew Schmalfeldt, Adam Hartup, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Adrian Roberts, Dane Murray, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Wade Furtado, Paul Joyce, Kyle Smith
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Ryan Thomas, Paul Cooper, Brett Mcghie
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Patrick Daley, Sebastian Hobbs, Jon Daley
|
Race 2 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba A
|
Hugh Dougherty, Brenton Sahlqvist, Kendall O'brien
|
Race 2 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Troy Myers, Daniel Moroney, Paul Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Luke Morse, Jack Carmine, Brett Hofmeister
|
Race 2 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Simon Flood, Adam Donkin, Peter Nash
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Dane Hurst, Troy Hipwood, Sam Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Jamie Mcguiggan, Shannon Eckstein, Anthony Santoro
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Simon Musgrove, Luke Obryan, Adam Yates
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Paul Pearce, Nathan Mccubbery, Mitchell Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Daniel Shade, Daniel Mcclelland, Chris Parker
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Robert Peters, Aaron Jones, Dylan Newbiggin
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Phil Ramage, Adam Jeffrey, Clifford Rodd
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Stephen Madden, Steven Robson, Josh Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Tim Harrison, Gregory Tobin, Jacob Blair
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill A
|
Kyle Garrett, Christopher Kilmurray, Mark Wheeler
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Scott Cooper, David Hall, Shane Read
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Rohan Small, Matt Rayfield, Dane Kennedy
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Paul Coleman, Alan Dunne, Benjamin Murphy
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Jeremy Pluimers, Zeb Walsh, Bradley Mainwaring
|
Race 2 |
0 |
|