|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
James Worthington, Luke Paterson, Rohan Goode, Danny Sheard, Aaron Frankland
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Cottesloe
|
Andrew Stevens, Tim Bird, Will Bird
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port A
|
Ashley Pitcher, Alex Botha, Jeffery Hegarty
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay HALF MOON BAY
|
Wayne Bacon, Steven Seddon, Reeve Walsh, Cliff Goulding
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay HALF MOON BAY B
|
Fraser Marsden
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay TORQUAY
|
Scott Dell, Tim Altman, Nick Muhlebach
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Elouera B
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl
|
North Curl
|
Race 2 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Wamberal
|
Wamberal Wamberal
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
North Bondi
|
Race 2 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Queenscliff B
|
Race 2 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Wanda
|
Wanda Wanda
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi C
|
Bondi C
|
Race 3 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
|
Race 3 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury
|
John Lishman, Jason O`donnell, Phillip Best
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Troy Baird, Brad Headling, Adam Bloomfield
|
Race 3 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Freshwater B
|
Race 3 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach B
|
Macmasters B
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Wollongong
|
North Wollongong
|
Race 4 |
0 |
|
|
Henley SLSC |
Henley A
|
Greg Fletcher, Scott Robinson, Damien Grant
|
Race 4 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Avoca B
|
Race 4 |
0 |
|
|
South West Rocks SLSC |
South Maroubra
|
South Maroubra
|
Race 4 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Redhead C
|
Race 4 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Jamie Beavis, Justin Needham, Rupert Wyness
|
Race 4 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Stockton
|
Stockton Stockton
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi C
|
North Bondi
|
Race 4 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Rhett Collie, Peter Mitchell
|
Race 5 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise
|
Dane Sloss, Daniel Aulert, Greg Rowkacz
|
Race 5 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Brett Johnson, Pat Purcell, Ryan Thomas
|
Race 5 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Kurt Gislingham, Todd Murray, John Dockray
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Aaron Bitmead, Gregory Dorries, Cameron Marshall
|
Race 5 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport C
|
Luke Caldwell, Cameron Mercer, Boyd Jamieson
|
Race 5 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea ANGLESEA
|
Ivor Morgan, Craig Porter, Shane Edmonds
|
Race 5 |
0 |
|
|
Henley SLSC |
Henley B
|
H Henley
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
Matthew Carter, Kane Oakely, Nicholas Huggins
|
Race 6 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda B
|
Michael Jnr, Michael Snr, Mick Mead, Kurt Melville
|
Race 6 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda D
|
Susan Fox, Mark Longhurst
|
Race 6 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Lee Barker, John-paul Vetter, Doug Iredale
|
Race 6 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe B
|
David Prout, Andrew Mosel
|
Race 6 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Ben Malone, Mark Finucane, Ben Mercer
|
Race 6 |
0 |
|
|
|
|
Tallebudgera B
|
Race 1 |
0 |
|
|
|
|
Avoca Beach
|
Race 5 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
|
|
Race 6 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
|
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seaspray SLSC |
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Paul Green, Steven Meredith, Nathan Day
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Brian Morton, Scott Macintosh, Ross Chaffer
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly B
|
Manly B
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Heath Brown, Brad Rodgers, Michael Murray
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nathan Baggaley, Nicholas Crilly, Robert Pade
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys Beach
|
Shaun Spencer, Adam Morley, Andrew Weston
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Simon Martin, Brett Monaghan, Martin Kenny
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Byron Bay
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Scarboro
|
Stephen Hopkins, Ben Allen, Scarboro Scarboro
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Burnie
|
Stuart Paine, Greg Stubbs, Warwick Lovell
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
|
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Nicholas Holt, Jeremy Cotter, Damien Daley
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Glenelg SLSC |
Glenelg B
|
James Clayton, Andrew Sowerbutts, Michael Dobie
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Swansea Belmont
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld)
|
Chris Woods, Peter Dorries, Matt Roser
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Trent Hotchkin, Krede Wright, Scott Gamble
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
|
|
City Of
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Nathan Gohl, Anthony Dalton, Stephen Dalton
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Shannon Porche, Lee Johnson, Derek Porche
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Ashley Massie, Wade Lee, Kirk Jarrott
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Gavin Johns, Belmont Swansea, Murray Davis, Ryan Cook
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
|
|
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Cottesloe
|
Brendon Sarson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
North Bondi
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Craig Rogers, Dean Heathcote, Andrew Paul, David Rhodes
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland
|
Peter Evans, Mark Mayfield, Steven Pullen
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
|
|
Wollongong City
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Lorne SLSC |
Lorne LORNE
|
Michael Stutterd, Glen Murray, Brent Enticott
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly A
|
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Redhead B
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
North Avoca SLSC |
North Narrabeen
|
North Narrabeen
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Travis Callaghan, Bruce Taylor, Jonathon Locke
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Adam Wiseman, Brendan Woodman, Justin Randall, Paul Navarro
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool WARRNAMBOOL B
|
Robert Brain, Justin Houlihan, Rodney Owen
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Byron Bay
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool WARRNAMBOOL A
|
Daniel Watson, Michael Owen, Mark Owen
|
Race 6 |
0 |
|