|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Chris Carruthers, David Parker, Cale Pearce, Troy Smedley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport
|
Matthew Stagoll, Matthews Cook, Steven Farrelly, Timothy Nava
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla
|
Alex Suchy, Daniel Partridge, Ben Williams, Dean Stafford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Marco Iljadica, Dwight Jones, Mitchell Bridges, Shane Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island
|
Adam Outram, Wade Gregory, John Pomroy, Christopher Tanner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Forster SLSC |
Forster GOLD
|
Ethan Whiteman, Shane Olliver, Andrew Higgins, Dane Williams, Tim Davis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise
|
Peter Gajda
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun
|
Scott Black, Jeremy Maass, Dean Nechuoglod, Matt Perrett
|
Race 2 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Ben Dean, Anthony Santoro, Pierce Leonard, Peter Anderson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe
|
James Stevenson, Marcus Scanes, Matthew Gartrell, Finley Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore
|
Blake Deacon, Wade Deacon, Daniel Antwis, Deon Locke
|
Race 3 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle
|
Andrew Chambers, Christopher Cole, Matthew Irvin, Han Yeang
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea
|
Tom Capogreco, Tom Rimington, Josh Eades, Rick Taylor, Richard Moore
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater
|
Shane Eccleston, Paul Matiussi, James King, Scott Turner, Sean Meaney, Sam Kiely, Geoffrey Crozier
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Trent Martin, Matthew Van, Stewart Pelletier, Kim Mazzucchelli, Chris Parker, Adam Barby
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton
|
Adon Nardelli, Ben Dyson, Joel Carruthers, Clayton Mccloud
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly
|
James Griffin, Matt Palamara, Matt Schauer, James Roche
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Warriewood SLSC |
Warriewood
|
Alex Jimenez, Mark Miles, Carl Burgmann, Michael Hamilton
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Nowra-Culburra SLSC |
Nowra / Culburra
|
Adrian Burr, Michael Hill, Brad Watson, Scott Emmerich
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen
|
Michael Roberts, Adam Ajaka, Sean Ryan, Mitchell Lawler
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla
|
Sam Dillon, Mark Taylor, Kieran Woodall, Ben Yelavich
|
Race 3 |
0 |
|