|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Alistair Nixon, James Knowles
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay TORQUAY
|
Simon Strahan, David Strahan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove OCEAN GROVE
|
Dean Alchin, Sean Mcgee
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Aaron Scott, Daniel Tamsett
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Patrick Falzon, Chad Noble
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl B
|
Greg Miller, Wes Berg
|
Race 3 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Joseph Black, Craig May
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Greg Bishop, Matt Hamilton
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Narrabeen
|
Scott Casey, Glen Geotz
|
Race 4 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Cory Bampton, Todd Bampton
|
Race 4 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach A
|
Russell Cooper, Rory Dugan
|
Race 5 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Marcus Ringuet, Hayden Smith
|
Race 5 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Michael Zitta, Justin Randall
|
Race 5 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Chris Woods, Gavin Jordan
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Haven
|
North Haven
|
Race 6 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Swansea Belmont
|
Race 6 |
0 |
|
|
|
|
Bondi D
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
|
|
Race 5 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dixon Park SLSC |
Dixon Park
|
Ryan Norrie, James Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Drew Cairncross, Mark Pitt
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour
|
Adam Viletty, Adam Neville, Adam Bioletti
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Freshwater
|
Greg Slater, Grant Coates, David Lyall
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Brad Stokes, Zane Holmes
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Ty Dowker, Luke Richmond
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Stephen Ford, Brett Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Glen Wright, Glenn Cowdrey
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Sean Davis, Joshua Blair
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Dean Gladstone, Kane Heussner
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach
|
Matthew Mcleod, Matthew Gray
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Mark Graham, Brett Dowker
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Freshwater Freshwater
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City
|
Ben Squiers, Michael Jennett
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Joel De, John Webber
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Matt Mcgregor, Martin Rees
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ryan Cook, Graham Burge
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly B
|
Anthony Vella, Dean Seymour
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Ky Hurst, Steven King
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Maroochydore
|
Stephen Short, Heath Collie
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Drew Blatchford, Tim Foran
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
North Avoca SLSC |
North Burleigh
|
Jeremy Mulcahy, Brad Rodgers
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Jason Samuelson, Peter Dorries
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
|
|
Jan Juc
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
|
|
City Of
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Elouera
|
Jayson Ginn, Ryan Ellmoos, David Ingram
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Matt Bale, Matthew Kent
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Southport
|
Adam Scott, Trent Scott
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
|
|
Half Moon
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Cottesloe SLSC |
|
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Murray Seaton, Sam Fuller
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
|
|
|
Race 2 |
0 |
|