Open Female Taplin Relay (3 team)

Australian 2010

Place Club Team People Heat Points Time
Queenscliff SLSC Queenscliff RED Briella Brown, Billie Gurr Race 1 0
Secret Harbour SLSC Secret Harbour RED Sarah Hamilton, Sarah Wilson Race 5 0
Wanda SLSC Inc Wanda A Danielle Mcmahon, Elyssa Pierce Race 6 0
Umina SLSC Inc Umina BLUE Helen Krucler, Teigan Miller Race 6 0
Elouera SLSC Elouera WHITE Rosie Smith, Jordie Levings Race 6 0
Torquay SLSC Torquay B Ricci Curtis, Maddison Burns Race 6 0
Catherine Hill Bay SLSC Catherine Hill Bay GOLD Sarah Marley, Shaunna Williams Race 6 0
Lennox Head - Alstonville SLSC Lennox Y Hayley Coleman, Mikayla Gray Race 6 0
Bulli SLSC Bulli A Jamie Brinkworth, Brittany Greene Race 6 0
South Curl Curl SLSC South Curl Curl TEAM BLUE Daana Stoker, Kiorie Bennett Race 5 0
Southport SLSC (QLD) Southport B Caitlin Bryant, Emily Taylor Race 5 0
Grange SLSC Grange GRANGE A Morgan Nicholson, Caroline Kearney Race 7 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta B Kendal Fitzgibbons, Leah Jones Race 5 0
Northcliffe SLSC Northcliffe D Keeley Mcclelland, Jessica Byrne Race 5 0
Lennox Head - Alstonville SLSC Lennox X Abby Clarke, Alana Mcgoldrick Race 5 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach B Kelcey Whinton, Charlie Milne Race 5 0
West Beach SLSC West Beach A Bronte Murchland, Megan Domarecki Race 5 0
Trigg Island SLSC Trigg Island B Makenzy Mallis, Kristi Dreibergs Race 5 0
North Bondi SLSC North Bondi RED Sophie Thomson, Matilda Strain Race 4 0
Mount Martha LSC Mount Martha MOUNT MARTHA A Emma Clark, Sarah Pike Race 4 0
Cronulla SLSC Cronulla BLUE Taylar Puskaric, Dahlas Rogers Race 4 0
North Cronulla SLSC North Cronulla BLUE Kasandra Heaps, Hayleigh Sinclair Race 6 0
Kurrawa SLSC Kurrawa A Samantha Scott, Ashlee Winton Race 7 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta C Tori Stewart, Elsie Rampling Race 4 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Ellen Field, Sarah Roberts Race 8 0
Northcliffe SLSC Northcliffe B Dorine Pantacchini, Courtney Pierce Race 9 0
Queenscliff SLSC Queenscliff BLUE Arabella Boyce, Simone Shearsby Race 9 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta A Lauren Condon, Jessica Mandall Race 9 0
Manly LSC Manly A Mieke Kassulke, Sita Mason Race 9 0
Ocean Grove SLSC Ocean Grove OGC Josie Wild, Maclaine Lewis Race 9 0
Trigg Island SLSC Trigg Island A Niamh Guy, Ebony Alexander Race 9 0
Terrigal SLSC Terrigal A Megan King, Zoe Hall Race 9 0
Northcliffe SLSC Northcliffe C Jessica Greenwood, Kaitlyn Hipgrave Race 8 0
Port Elliott SLSC Port Elliott B Jamie Buchanan, Grace Gilbert Race 8 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A Paris Hutchen, Montana Gundry Race 8 0
Ocean Beach SLSC Ocean Beach MAROON Ashleigh Fitzpatrick, Jessica Mensforth Race 7 0
Ocean Grove SLSC Ocean Grove OGB Rebecca Sampson, Felicity Draper Race 8 0
Brighton SLSC (SA) Brighton A Katie Murdoch, Lauren Chappill Race 8 0
City of Perth SLSC City of Perth A Casey Rushforth, Shannon Reynolds Race 8 0
Redhead SLSC Redhead A Hannah Ward, Hannah Trypas Race 8 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba D Ella Brown, Emma Angel Race 7 0
Byron Bay SLSC Byron Bay A Kaitlin Smith, Zoe Heiniger Race 7 0
Wanda SLSC Inc Wanda B Izel Tuncer, Georgie Woods Race 7 0
Towradgi SLSC Towradgi TOWRADGIA Alissa Briggs, Kirsty Philpott Race 7 0
Catherine Hill Bay SLSC Catherine Hill Bay WHITE Meg Chisholm, Laura Mcglone Race 7 0
Lennox Head - Alstonville SLSC Lennox V Tarrah Vanderstok, Grace Armstrong Race 4 0
North Cronulla SLSC North Cronulla GOLD Kelly Primmer, Lara Moses Race 4 0
Rainbow Bay SLSC Rainbow Bay A Hollie Fox, Olivia Buchanan Race 1 0
Elouera SLSC Elouera BLUE Brianna Polson, Maddy Fitzgerald Race 10 0
Sunshine Beach SLSC Sunshine Beach B Eilish Fahey, Charlotte Nolan Race 11 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 2 Katelyne Irwin, Ines Kharouni Race 11 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba C Kelly Lemarseny, Hanna Gale Race 11 0
Wanda SLSC Inc Wanda C Emily Caterson, Michaela Sargeant Race 11 0
Devonport SLSC Devonport DEVONPORT Eliza Aird, Eloise Bound Race 10 0
Port Elliott SLSC Port Elliott A Ebony Alford, Elly Smee Race 10 0
Wanda SLSC Inc Wanda D Ebony Green, Rachel Read Race 10 0
Freshwater SLSC Freshwater A Jessie O'carroll, Deandra Godoy Race 10 0
Cronulla SLSC Cronulla BLACK Tahlia Villanti, Shivaun Street Race 10 0
Sunshine Beach SLSC Sunshine Beach A Ashlea Decent, Alexandra Nolan Race 11 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park B Lauren Smithson, Kate Walker Race 10 0
Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise BLUE Maisie Budinger, Michaela Henderson Race 10 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach GREEN Bianca Mould, Kaitlyn Matuschka Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe E Serena Engel, Courtney Innes Race 1 0
Byron Bay SLSC Byron Bay B Kelly Templeman, Che Hooper Race 1 0
Ocean Beach SLSC Ocean Beach BLUE Alessandra Gasparotto, Elyssia Gasparotto Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Brooke Eacott, Ashleigh Meuwissen Race 1 0
North Cottesloe SLSC North Cottesloe B Yasmin Tuchaai, Eliza Noske Race 1 0
Tugun SLSC Tugun A Kirra Wilson, Ebony Cook Race 1 0
Torquay SLSC Torquay A Amanda Bateman, Tess Dubberley Race 11 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta D Maddi Stewart, Brittany Webster Race 11 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 1 Julia O`brien, Maddie Thorn Race 4 0
Redhead SLSC Redhead C Kelly Mitchell, Abbey Mcdonell Race 3 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A Brittany Mcevoy, Tamika Gillette Race 4 0
Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise GOLD Abbey Short, Christie Short Race 4 0
Southport SLSC (QLD) Southport A Peta Newbold, Jordan Brunt Race 3 0
Freshwater SLSC Freshwater B Georgia Miller, Laura Crerar Race 3 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay A Genevieve Gibbons, Meaghan Zervaas Race 3 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park D Jordan Cook, Rachel Barker Race 3 0
Bulli SLSC Bulli B Elizabeth Crilley, Carly Fagerstrom Race 3 0
Dicky Beach SLSC Dicky Beach TEAM1 Caitlin Gilliman, Tyla Mitchell Race 3 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland GOLD Peta Langton, Alyssa Bull Race 3 0
Redhead SLSC Redhead B Alex Summers, Julia Barton Race 3 0
Point Leo SLSC Point Leo A Sophie Welsh, Lucy Welsh Race 11 0
North Cottesloe SLSC North Cottesloe A Rosey Marsh, Maddy Smith-gander Race 2 0
Maroubra SLSC Maroubra RED Abbey Schott, Bella Raymond Race 2 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba B Lucy Mceacham, Sarah Kime Race 2 0
Terrigal SLSC Terrigal B Paige Mcgowen, Karlee Nurthen Race 2 0
Ocean Grove SLSC Ocean Grove OGA Cassie Vincent, Kira Kinsey Race 2 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach BLUE Amy Annabel, Cody-leigh Callaghan Race 2 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park C Ursula Zebst, Nicola Murray Race 2 0
Seacliff SLSC Seacliff GOLD Ashleigh Wearing-smith, Ehlana Hoff Race 2 0
Coffs Harbour SLSC Coffs Harbour A Sarah Lumley, Lilli Smyth Race 2 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Teisha Jenkins, Maddy Dunn Race 9 0


Carnivals