1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Dan Nelson, Nick Pluimers, Michael Booth, Kevin Morrison, Dan Moodie, Cory Hill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
George O'brien, Julian Norton-smith, Nicholas Dennis, Nick Malcolm, Andrew Mewing, Chris Moors
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Ky Hurst, Benjamin Allen, Phillip Clayton, Caine Eckstein, Michael Janes, Jarrad Blackburn
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Mark Bint, Tate Smith, Joel Simpson, Dev Lahey, Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Thomas Woodriff, Christopher Kilmurray, Malcolm Allen, Matthew Gray, Scott Higgins, Joshua Higgins
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Daniel Booth, Ethan Whiteman, Raemon Parkes, Greg Tobin, Adam Rowe, Troy Ham
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Christopher Allum, Dean Simpson, Cameron Pyett, Nathan Smith, Hayden Allum, Mark Simpson
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
David Croucher, Shannon Porche, Thomas Trembath, Cameron Ward, James Stewart, Samuel Hunt
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Christopher Turner, Aaron Benson, Lachlan Tame, Ben Hamilton, Chris Parker, Trent Martin
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Dane Wilkinson, Matthew Urquhart, Sam Fuller, Tim Peach, Martin Dougherty, Kye Hawkins
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Nick Gale, Dylan Newbiggin, Cam Cole, Matt Poole, Jack Hansen, Josh Minogue
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Josh Brown, Dane Windshuttle, Brett Monaghan, Alex Tibbits, Ben Hepburn, Nicholas Anderson
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Ali Day, David Smith, Scott Smith, Jacob Helson, Hayden White, Ben Carberry
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Samuel Maurice, John Wilkie, Benjamin Carrick, James Cohen, Simon Huitenga, Thomas Dowling
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Michael Lewandowski, Thomas Rowles, Sam Hamilton, Hugh Dougherty, Ken Wallace, David Monaghan
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Wade Krieger, Timothy Clout, Mitchell Mullen, Dane Sloss, Nicholas Marshall, Jacob Clear
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Michael Georgaris, Joel Bolewski, Andrew Sharp, Alex Clarke, Dane Farrell, Ben Squiers
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Sean White, Ben Griffiths, Oscar Bradley, Lachlan O`grady, Mitchell Fagerstrom, Jake Hogarth
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Stuart Louth, Stephen O`connor, Samuel Bell, Patrick Purcell, Beau Farrell, Todd Grace
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Callum Smith, Jordan Carter, Andrew Mcdonald, Jarrad Cain, Rohan Small, Scott Mccartney
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Matt Read, Paul Buttel, John Woods, Mitchell Allum, Nick Fox, Jay Furniss
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Bradley Young, Kendrick Louis, Shane Armstrong, Gregg Armstrong, Matthew Gittoes, Mitchell Trim
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Patrick Norton, Hamish Hunter, Colin Braund, Mitchell Young, Sam Marris, Simon Carlton
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Adam House, Jacob Marks, Edward Gourley, Guy Schofield, Timothy Schofield, Christopher Mensforth
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Liam A, Nic Dawe, Jonathon Stock, Murray Stewart, Cameron Coghlan, Trent Klouzal
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Paul Lavers, Matt Hibben, Callan Preiato, Alex Nash, Liam Ryan, Daniel Bowker
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Cameron Gordan, Nick Ohare, Stuart Snell, Trent Goulding, Lucas Allan, Aaron Murphy
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Liam Jackson, Harry Hayes, Bradley Gaul, Ryan Susans, Tom Atkinson, Michael Atkinson
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Thomas O'keeffe, Rhett Russell, Joel Lategan, Jayson Ginn, Jack Bryce, Adam Bryce
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Simon Thompson, Damian Thompson, Jake Biddle, James Fennell, Zachary Jessup, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Corey Meyers, Peter Mitchell, Trent Mcluckie, Daniel Mcclelland, Joshua Barnes, Gordon Jones
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Jeremy Brooke, Jarrad Read, Brodie Holmes, Brendon Sarson, Matthew Bowbridge, Daniel Humble
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Campbell Bennett, John Mccarthy, Reece Holland, Tim Shaw, Nathan Croal, Mark Farrugia
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Anthony Mazzer, Andrew Grimshaw, Oliver Puddick, Dean Hanmer, Andrew Parry, Paul Howe
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Sam Rankin, Scott Cain, Charles Wild, Blake Sweeney, Mark Graham, Guy Kinsey
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
William Host, Edward Host, Blair Day, Gareth Evans, Reece Baker, Todd Brewer
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Will Penney, Tom Penney, Campbell Mcdonald, James Porter, Hudson Keppell, Shane Edmonds
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Scott Van, Lachlan Hinds, Adriel Young, Matthew Colquhoun, Jack Gencher, Matthew Weetman
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Doug Fisk, Tim Jacobs, Jake Nolan, Tim Kirkby, Kurt Hanson, Carl Henderson
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Kris Vincent, Luke Keshishian, Kevin Yip, Jesse Graauwmans, Jake Pownall, Gilbert Gant
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Mitchell Thompson, Stewart Mclachlan, Peter Scott, Brendon Ross, Tim Foran, Isaac Morgan
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Jason Harvey, Isaac Scaysbrook, Beau O, Peter Dorries, David Taylor, Sam Clout
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Daniel Neilson, Ben Orford, Benjamin Bolewski, Kyle O`brien, Aaron Faulkner, Jake Little
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads NOOSA 1
|
Adam Mc, Steve Pullen, Jeffery Lemarseny, Sam Bell, Darren Mercer, Mitchell Miller
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Alex Marshall, Samuel Earp, Ryan Cook, Shane Blair, Martin Beavis, Isak Costello
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Nic Callen, Mat Kent, Mark Ayre, Mitchell Ambler, Dean Little, Boyd Conrick
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Andrew Young, Howard Louis
|
Race 4 |
0 |
|
999 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Willam Fogarty, Steve Seddon, Josh Heatley, William Curry, Brad Mitchell, Reeve Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
999 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Jordan Burdan, Jonathan Horlyck, Matt Malone, Brad Nolan, Ben Kirkby, Nigel Hoschke
|
Race 2 |
0 |
|