1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Matt Gittoes, Gregg Armstrong, Mitchell Trim
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 4
|
Nick Anderson, Ali Day, Matt Poole
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
James Ridley, Jeffrey Lemarseny, Shaun Spencer
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Scott Smith, Hayden White, Ben Carberry
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Jacob Marks, Timothy Schofield, Matthew Eltham
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Tom Atkinson, Damien Daley, Reece Holland
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Christies Beach SLSC |
Christies Beach RED
|
Russell Deleeuw, Boyd Jamieson, Earl Deleeuw
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
Mitchell Miller, Thomas Trembath, James Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Trent Goulding, Kevin Morrison, Cory Hill
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 5
|
Nick Bolton, Dylan Newbiggin, Ben Hepburn
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland B52
|
Jarrad Cain, Rohan Small, Scott Mccartney
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Tim Jacobs, Ben Kirkby, Grant Coates
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Mitchell Thompson, Peter Scott, Mark Stowe
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Jonathan Chalmers, Carl Henderson, Nigel Hoschke
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Ryan Lysaught, Ben Allen, Caine Eckstein
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Tate Smith, Joel Simpson, Shannon Eckstein
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Sam Speer, Blake Ballard, Nick Dawe
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 5
|
Nick Pluimers, Jack Murphy, Dan Moodie
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla WHITE
|
Christopher Allum, Cameron Pyett, Mark Simpson
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Dylan Swann, Kellen Mills, Todd Grace
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Oliver Puddick, Nicholas Dennis, Sam Fuller
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Anthony Schumacher, Nathan Smith, Hayden Allum
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Reid Coutts, Thomas Penney, Shane Edmonds
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Wade Krieger, Mitchell Mullen, Wes Berg
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Steve Seddon, William Curry, Russ Goulding
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 2
|
Trent Robinson, Marty Kenny, Brett Monaghan
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Matt Hibben, Alex Nash, Daniel Bowker
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Luke Lorenzin, Robert Dorrough, Luke Bartlett
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Ben Griffiths, Oscar Bradley, Jake Hogarth
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Sean White, Downie Langthorne, Michael Locke
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Carl Greenhalgh, Derek Porche, Bradley Mainwaring
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Julian Norton-smith, Michael Murray, Cameron Marshall
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Bart Louis, Blake White, Shane Armstrong
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Nick Gale, Bill Bain, Rhys Drury
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool WARRNAMBOOL
|
Stephen Kerr, Mark Rantall, Robbie Brain
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Lachlan Tame, Gordon Jones, Ben Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Peter Mitchell, Mitchell Braund, Daniel Shade
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa D
|
Phillip Mills, Andrew Parry, Chris Moors
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Dane Sloss, Patrick Norton, Jacob Clear
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Tom Burns, Cameron Green, Dan Mccabe
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Cameron Gordon, Stuart Snell, Daniel Nelson
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Corey Jones, Carl Perkins, Neil Gardner
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Nick Kirby, Andrew Widdicombe, Jamo Porter
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Nicholas Bell, Stuart Hogben, Russell Zahn
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Devonport SLSC |
Devonport D
|
Glynn Bound, Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Callan Dick, Patrick Purcell, Peter Elford
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Orewa NZ |
Orewa (NZ) REWA
|
Zachary Franich, Sam Wilson, Chester Edwards
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Mitchell Ambler, Andrew Hatcher, Dean Little
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Tristian Read, Brent Enticot, Darcy Hansen
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera 2
|
Errol Von, Dan Covill, Darryl Dyer
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Matthew Smith, Corey Myers, Trent Martin
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Hamilton, Hugh Dougherty, Ken Wallace
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Moana SLSC |
Moana A
|
Matthew Goble, Luke Morrison, Michael Knauer
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 4
|
Nick Ohare, Michael Booth, Jarryd McDonnell
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) BLACK
|
Huw Morgan, Sam Mcknight, Ben Neighbour
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 3
|
Cam Cole, Alex Tibbits, Matt Bevilacqua
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont GOLD
|
Gregory Tobin, Shane Blair, Adam Rowe
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE B
|
Stuart Paine, Benjamin Hill, John Lakeland
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Grange SLSC |
Grange GRANGE A
|
Jason Nejmann, Zachary Jessup, Nicholas Rodger
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa F
|
Andrew Grimshaw, Michael Janes, Jarrad Blackburn
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Seaspray SLSC |
Seaspray WHITE
|
Rodney Centra, Luke Bailey, Ben Greenwood
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Samuel Maurice, John Wilkie, Ashley Nesbit
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Stockton SLSC |
Stockton RED
|
Glen Bernard, James White, Jason Upton
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont GREEN
|
Ryan Cook, Samuel Djodan, Lucas Samways
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Nathan Henderson, Shaun O`brien, Christopher Maynard
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Daniel Ross, Rhys Dutton, Daniel Cowper
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Manly LSC |
Manly B
|
Dane Hurst, Adam Keelan, Anthony Vieceli
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Rob Hagon, Jake Atkins, Glenn Coltman
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Bronte SLSC |
Bronte BLUE
|
Christopher Kilmurray, Dean Blanche, Joshua Higgins
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Brodie Holmes, Brendon Sarson, Reece Baker
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Adam Bloomfield, Brendan Rice, Todd Brewer
|
Race 6 |
0 |
|
666 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
James Knowles, Timothy Bird, Will Bird
|
Race 6 |
0 |
|
666 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
John Mccarthy, Adriel Young, Nathan Croal
|
Race 6 |
0 |
|
666 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera 1
|
Travis Grant, Gavin Cole, Dylan Magee
|
Race 6 |
0 |
|
666 |
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
David Franklin, Harrison Selby, Robert Cheney
|
Race 6 |
0 |
|
666 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa E
|
Joel Klein, Roderick Mcivor, Jack Lindsay
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda C
|
Michael Georgaris, Paul Buttel, Matthew Read
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Jordon Black, Brendan Simcock, Bradley Taylor
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Matthew Urquhart, David Monaghan, Kye Hawkins
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) WHITE
|
Drake Robson, Patrick Harris, Simon Bowker
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Seaspray SLSC |
Seaspray RED
|
Richard Young, Loughlin Brown, Callum Morris
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Damian Jennings, Jason Harvey, Jack Butler
|
Race 7 |
0 |
|
888 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point ORANGE
|
Jacob Hough, Nathan Perretta, Ben Prior
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach CLIFTON
|
Joel Bevilacqua, Graeme Van, Craig Sly
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Nicholas Fox, Mitchell Allum, Dean Parry
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC A
|
Mitchell Payne, Cassidy Redden, William Mccance
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Alex Burns, Ben Martin, Sean Pattison
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Sam Redward, Reece Bosward, Howard Louis
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Jake Moses, Luke Moses, William Budd
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 6
|
Todd Murray, Riley Mcgregor, Robert Pade
|
Race 6 |
0 |
|
999 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe B
|
Lachlan Cooke, Jeremy Marsh, Thomas Flower
|
Race 1 |
0 |
|
999 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Nick Muhlebach, David Morris, David Strahan
|
Race 1 |
0 |
|
999 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 6
|
Jayden Bailey, Blair Day, Ricky Smith
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Glen Folkard, Ryan Hawkins, John Lishman
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
David Croucher, Shannon Porche, Mitchell Young
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Mark Ayre, Ashley Clarke, Luke Nolan
|
Race 3 |
0 |
|
999 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Stephen Coulter, Mario Vesely, David Cansdell
|
Race 4 |
0 |
|
999 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE A
|
Tom Norton, Sam Norton, Stephen Blizzard
|
Race 5 |
0 |
|
999 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLACK
|
Kieran Day, Jake Little, Phillip Hamilton
|
Race 5 |
0 |
|
999 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh E
|
Hamish Hunter, George Haynes, Samuel Hunt
|
Race 6 |
0 |
|