1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Alex Wright, Kalani Starling, Noah Starling
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Joshua Collis, Scott Sinclair, Nikolas Green
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Oliver Hoare, Lochie Davis, Lachlan Moyle
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Clayton Walker, Andrew Byrne, Benjamin Bannan
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Jarred Brown, Thomas Cansick, Daniel Smith
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox A
|
Jai Sheridan, Gabe Francis, Harrison Murphy
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Newport A
|
Oliver Signorini, Darcy Marr, David Euers
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Andrew Day, James Walker, Cooper Mckenzie
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Izaac Smith, James Southwell, Aidan Mccolm
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Grant Harris, Tate Aitchison, Liam Christie
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Joshua Bernard, Dylan Bernard, Charlie Bodkin
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Joshua Woolett, Mark Thompson, Tate Mcdermott
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach GOLD
|
Jarrad Greentree, Angus Johnston, Zion Pettigrove
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Alex Byrne, Brad Kay, Shaun Sewell
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Eric Fortmann, Angus Allen, Jared Clarke
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Lachlan Galea, Will Soulos, Nathan Neale
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Shaun Collins, Joshua Clouston, Matthew Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Rhys Wolfendan, Corey Fay, Lachlan Masters
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Jye Williams, Nicholas Doughan, Connor Buhk
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Cory Hartland, Harrison Kerr, Jayden Johnson-Moody
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Mason Gibbs, Geordi Tsirigotis, Fergus Morgan
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Mikael Bisby, Dean Mitchell, Shane Carroll
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Wes Gould, Benjamin Jones, Lucas Dobson
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Jack De, Jack Ford, Keegan Street
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Papamoa |
Papamoa SLSC (NZ) PAPA
|
Daniel Edwards, Mason Bryant, Liam Smith
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Daniel Raward, Talor Marshall, Alecc Watson
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Robert Fischer, Harrison Ganis, Jack Gilmour
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Point Leo SLSC |
Point Leo DALEOBOYS
|
Caleb Gray, Lachlan Robinson, Tristan Precht
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Grange SLSC |
Grange GRANGE A
|
Alex Gatoudis, Joshua Hornibrook, Daniel Ryan
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Jack Martin, Matthew Browne, William Battersby
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
John Brown, Lachlan Ryan, Lachlan Borthwick
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Lachlan Thomson, Ryan Watkins, Jarrad Nash
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park C
|
Jye Melverton, Dylan Kama, James Lott
|
Race 3 |
0 |
|
999 |
Grange SLSC |
Grange GRANGE B
|
Ky Swan, Lachlan Starr, Callum Gilbert
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Jake Felicioni, Samuel Clark, Matthew Strain
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Jack Harrison, Chad Moses, Luke Hawkings
|
Race 2 |
0 |
|
999 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera 1
|
Thomas Marais, Patrick Macpherson, Beau Bailey
|
Race 3 |
0 |
|