1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Jack Moyes, John Rippon
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Luke Eltham, Chris Wilson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Aaron Markey, Nick Pleasance
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Aaron Faulkner, Kyle Obrien
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Jack Coppock, Bill Bain
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Jacob Hough, Scott Smith
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Lintyn Basha, Trent Klouzal
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Issaac Morgan, Jay Sullivan
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Xavia Agastino, Scott Cain
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Oliver Hulbert, Mitchell Smith
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jordan Hart, Joshua Crouch
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Mitchell Rice, Ross Briggs
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Jordan Cooke-lablache, Stewart Duffy
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland ALEX GOLD
|
James O'connor, Shane Mcmahon
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Daniel Booth, Brendan Pullen
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Mitch Miller, Nicholas Bolton
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Hayden Burch, Guy Kinsey
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island D
|
William Host, Edward Host
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox B
|
Michael Barnett, Hayden Thomas
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Kyle Parker, Cameron Smith
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Maroubra SLSC |
Maroubra BLUE
|
Jake Nurmi, Brett Black
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Adam Calo, Michael Hanley
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Cameron Payne, Jordon Black
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach GREEN
|
Brandon Coleman, Jake Harrison
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Leo Van, James Carr
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Alex Zimaras, Adam Atkins
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta A
|
Tyler Cameron, Sam Burke
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Thomas Martin, Patrick Cobiac
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
West Beach SLSC |
West Beach WESTIESB
|
Matthew Sharp, Benjamin Zuill
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Simon Moore, Declan Etheridge
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Michael Field, James Mckinnon
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Luke Seaton, Callan Preiato
|
Race 4 |
0 |
|