|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Patrice Robertson, Shaun Spencer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Chantelle Ellis, Jameson Mills
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Elise Merlin, Matt Begg
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Will Penney, Kim Holding
|
Race 1 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach WESTIESA
|
Stephanie Ballantine, Stephen Perry
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Danielle Gowan, Dean Blanche
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Samantha Vieceli, Anthony Vieceli
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera C
|
Jason Ginn, Danielle Polson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Lauren Armstrong, Gregg Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Clare Beach, Soren Luckins
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Alexander Archer, Glen Mcalister
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Michael Locke, Penny Locke
|
Race 3 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Kate Mcgrath, Shane Armstrong
|
Race 4 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Letitia Pitkin, Derek Porche
|
Race 4 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Nikki Chapman, Adam Rowe
|
Race 4 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Madison Boon, Damian Thompson
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Rachel Simper, Tate Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly GREEN
|
Rebecca Keelan, Nick Dawe
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Alana Nicholls, Heath Wright
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nicholas Crilly, Sheree Merryfull
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Kelly Jury, Anthony Schumacher
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Jebb Staite, Hannah Davis
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM3
|
David Smith, Terri Sullivan
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Britt Collie, Michael Murray
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Bondi SLSC |
North Bondi C
|
Candice Falzon, Luke Michael
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Lisa Munro, Russell Fox
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Kim Lowe, Carl Henderson
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Emy Tesoriero, Jono Chalmers
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jeff Lemarseny, Sarah Colby
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Jessica Berridge, Trent Robinson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Hayley Bateup, Shannon Porche
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Dan Mccabe, Katrina Wilkinson
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Kristian Hawkless, Lisa Oldenhof
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Elizabeth Pluimers, Joel Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM4
|
Zachary Franich, Teneale Hatton
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly RED
|
Naomi Flood, Blake Ballard
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Hailey Mcginty, Brendon Sarson
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Bernadette Wallace, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Chelsea Mackenzie, Patrick Norton
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Zsolt Dallos, Tatum Lawler
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Micheal Watson, Jane Humphrys
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Lisa Brown, Dean Little
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Ryan Moriaity, Sharlene Kelly
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Lara Taylor, Ashley Nesbit
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Ruth Highman, Scott Gamble
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Manly LSC |
Manly SILVER
|
Jemma Mckee, James Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro G
|
Michael Pond, Janelle Cleary
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
David Croucher, Camilla Murphy
|
Race 4 |
0 |
|