|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO C
|
Andrew Parton, Douglas Beaumont-clarke, James Versace, Bradley Hill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Trent Oloughlin, Liam Clifford, Cameron Hext, Alexander Daw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Aaron Jones, Jay Sullivan
|
Race 1 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Cameron Ellis-yolmen, Ned Piscioneri, Matthew Sharp, Mitchell Afford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO B
|
Jack Thrum, Cameron Payne, Jordon Black, Jake Robertshaw
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island TRIGG ISLAND B
|
David Lazarus, William Host, Edward Host, Jack Gibbs
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra RED
|
Jake Nurmi, Mitchell Donohue, Brett Black, Brodie Schott
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Aaron Markey, Nick Pleasance, Aaron Faulkner, Kyle Obrien
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Liam Kelly, Michael Paris, Nicholas Mulcahy, Trent Klouzal
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth CITY OF PERTH
|
Gene Williams, Theodore Adcock, Cody George, Zakary Walker
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 1
|
James O'connor, Jake Dundas, Patrick Box, Shane Mcmahon
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Hayden Burch, Xavia Agastino, Scott Cain, Guy Kinsey
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Issaac Morgan, Daniel Booth, Brendan Pullen, Mat Fairbairn
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Aaron Zimaras, Adam Atkins
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Luke Eltham, Chris Wilson, Jack Moyes, John Rippon
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island TRIGG ISLAND A
|
Braden Ham, Dain Murray, Luke Norriss, James Cumming
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Jack Coppock, Mitch Miller, Bill Bain, Nicholas Bolton
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach 1
|
Brandon Coleman, Jake Harrison, James Kersnovske, Jack Marchant
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO A
|
Mitchell Rice, Benjamin Deans, Ross Briggs, Benjamin Curtis
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Brendan Nicholls, Cameron Nicholls, Adam Calo, Michael Hanley
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox A
|
Ben Condie, Nathan Diehm, Ben Martin, Hayden Thomas
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Leo Van, Sam Phillips, James Carr, Andrew Rigg
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Jordan Cooke-lablache, Jordan Hart, Joshua Crouch, Stewart Duffy
|
Race 2 |
0 |
|