|
Fremantle SLSC |
Fremantle A
|
Alexander Kuster, Sam Bilton, Daniel Peters
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Daniel Whitfield, Harrison Miller, Jesse Willison
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Callan Young, Justin Cole, Darcy Hansen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland WHITE
|
Samuel Darcy, Samuel Bull, Jacob Doughan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Luke Seaton, Callan Preiato, Simon Bowker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Mathew Munday, Jake Ingle, Lucas Samways
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Sam Elliot, Jordan Hart, Jarryd McDonnell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Joel Urdanoff, Bradley Hocking, Khoi Huynh
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jordan Haynes-love, Zakary Walker, Aaron Minervini
|
Race 2 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Matthew Sharp, Mitchell Afford, Benjamin Zuill
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
William Host, Brayden Ham, Edward Host
|
Race 2 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Chris Wilson, Jack Moyes, John Rippon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Zak Abdallaoui, Sean Mcfarlanebentley, Aaron Faulkner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Brendon Arnold, Daniel Millar, Harrison Selby
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Jay Stubbs, Jordan Cuff, Jarrad Blackburn
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Declan Etheridge, Sam Schifforli, Jordan Snook
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Harlan Mullins, Aldo De, David Brewer
|
Race 3 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Campbell Mcdonald, Mitchell Payne, Cassidy Redden
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Zak Wright, Alex Nash, Liam Ryan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba D
|
Max Harrison, Josh Mcduff, Jack Lindsay
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jackson Raymond, Angus Bennett, Mitch Donohue
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Joshua Crouch, Keegan Wikaire, Max Beattie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach CLIFTON
|
Lewis Coombe, Richard Geard, Matt Bevilacqua
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Sam Bell, William Thompson, Kellen Mills
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Nick Pleasance, Jake Little, Kyle Obrien
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Luke Eltham, Edward Gourley, Matthew Eltham
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Adam Crerar, Sam Speer, Trent Klouzal
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Mitchell Miller, Nick Gale, Jackson Doolan
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Andrew Mckinnon, Benjamin Darcy, James Oconnor
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Geoff Bonning, Jayden Jensen, Jackson Maynard
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Mitchell Hand, Ryan O`grady, Ben Griffiths
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Stephen Kime, Dylan Swann, Mitchell Aitkin
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Bill Maish, Nicholas Kirby, Nicholas Anderson
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Kieren Perkins, Carl Perkins, Neil Gardner
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Nathan Siebel, Jake Nicholson, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Matt Malone, Brad Nolan, Tim Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Jacob Hough, Scott Smith, Jacob Helson
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Gene Williams, Brendan Simcock, Bradley Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Ben Sheppard, Ab Burford, Nicholas Bolton
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brendan Pullan, Rory Tanner, Mark Stowe
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Cameron Payne, Bradley Hill, Jackson Howell
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Hayden Thomas, Nathan Gray, Tanyn Lyndon
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Patrick Nicol, Andy Young, Mitchell Trim
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Andrew Carlton, Scott Cain, Guy Kinsey
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Luke Buckland, Adam Oneale, Kurt Roberts
|
Race 3 |
0 |
|