|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Nick Pleasance, Jake Little
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jordan Haynes-love, Aaron Minervini
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Stephen Kime, Dylan Swann
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jackson Raymond, Angus Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland WHITE
|
David Brown, Samuel Bull
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Patrick Nicol, Andy Young
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Daniel Booth, Brendan Pullan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers A
|
Michael Hancock-, Ben Mckay
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Sam Elliot, Jarryd McDonnell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Scott Cain, Guy Kinsey
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Zak Abdallaoui, Aaron Markey
|
Race 3 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Luke Eltham, Chris Wilson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox Y
|
Michael Barnett, Hayden Thomas
|
Race 3 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay B
|
Callan Young, Ben Dubberley
|
Race 3 |
0 |
|
|
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Nathan Gray, Tanyn Lyndon
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg BUNDY BOYZ
|
Jamie Findlay, Riley Mcgregor
|
Race 4 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Andrew Carlton, Nick Rankin
|
Race 4 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal C
|
Jack Moyes, John Rippon
|
Race 4 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland RED
|
James Oconnor, Jacob Doughan
|
Race 4 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Sam Speer, Trent Klouzal
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jayden Jensen, Jackson Maynard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Mitchell Miller, Jackson Doolan
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Adam Crerar, Liam Kelly
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Luke Buckland, Adam Oneale
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Keegan Wikaire, Max Beattie
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach CLIFTON
|
Richard Geard, Matt Bevilacqua
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Scott Smith, Jacob Helson
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Brad Nolan, Tim Kirkby
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Benjamin Darcy, Mitchell Aitkin
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Jake Nicholson, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Jordan Hart, Joshua Crouch
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Ben Sheppard, Nicholas Bolton
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Edward Gourley, Matthew Eltham
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba D
|
Ab Burford, Jack Lindsay
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Justin Cole, Darcy Hansen
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Aaron Faulkner, Kyle Obrien
|
Race 4 |
0 |
|