|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY
|
Ryan Hawkins, Stuart Hogben
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Niki Sabina, Robert Mckinnon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Shane Edmonds, Ross Peasnell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Robert Walker, Phil Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl B
|
Phil Hagon, Rob Hagon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE A
|
Paul Murphy, Luke O'garey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Brendan Simcock, Bradley Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Stephen Perry, Peter Zuill
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Daniel Moodie, Daniel Nelson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Peter Hatfield, Geoff Crittle
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi C
|
John Patrick, Mark Farrugia
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 4
|
Glenn Wilkinson, Kirk Jarrott
|
Race 2 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Michael Baker, Patrick Norton
|
Race 3 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM4
|
Jonathan Scott, Chris Forrest
|
Race 3 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne LORNE2
|
Mathew Webb, Tristan Read
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Adriel Young, Greg Byrnes
|
Race 3 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Reece Bosward, Shane Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Cameron Gordon, Cory Hill
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera 2
|
Dylan Magee, Daniel Covill
|
Race 4 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLYTEAM 2
|
Stephen Alexander, Rick Van
|
Race 4 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Chris Neaves, Glen Mcalister
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Clinton Hall, Glenn Coltman
|
Race 4 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Brian Murphy, Adam Yates
|
Race 4 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore B
|
Luke Haniford, Sean Mckenzie
|
Race 4 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE C
|
Stuart Paine, John Lakeland
|
Race 5 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM5
|
Michael Lee, Trent Goulding
|
Race 5 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro D
|
Gregory Bayne, Stuart King
|
Race 5 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Trent Bacon, Jamo Borthwick
|
Race 5 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Scott Wyeth, Scott Gamble
|
Race 5 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Ben Bolewski, Matt Read
|
Race 5 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Ben Griffiths, Downie Langthorne
|
Race 6 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Josh Brown, Adam Harris
|
Race 6 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM3
|
Zachary Franich, Bradley Gaul
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi D
|
Matt Jenkins, Istvan Domokos
|
Race 6 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
David Smith, Kurt Tutt
|
Race 6 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Antoine De, Alan Albert
|
Race 6 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island D
|
Brendan Rice, Todd Brewer
|
Race 7 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Mitchell Young, James Stewart
|
Race 7 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Brendan Ross, Stephen Booth
|
Race 7 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Tim Peach, David Monaghan
|
Race 7 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Shaun Robertson, Brendan Schofield
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Reece Baker, Daniel Humble
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Shannon Porche, David Croucher
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Mitchell Thompson, Peter Scott
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nicholas Crilly, Tate Smith
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Devonport SLSC |
Devonport DEVONPORT
|
Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Michael Locke, Ian Timbrell
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Michael Pond, Kristian Hawkless
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Murray Stewart, Blake Ballard
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Elouera SLSC |
Elouera RED
|
Dean Blanche, Jayson Ginn
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Jono Chalmers, Carl Henderson
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Shane Blair, Greg Tobin
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE B
|
Nathan Cross, Sam Norton
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Travis England, Ashley Nesbit
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Torquay SLSC |
Torquay B
|
David Morris, David Strahan
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Dane Sloss, Jacob Clear
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Russ Goulding, Kyle Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Nigel Hoeschke, Ben Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Nick Holt, Damien Daley
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Jake Michael, Luke Michael
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Lachlan Tame, Ben Hamilton
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Stewart Oregan, Nathan Croal
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Adam Bloomfield, Brodie Holmes
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Torquay SLSC |
Torquay D
|
Tim Altman, Sam Hayden
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera 1
|
Travis Grant, Gavin Cole
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Patrick Purcell, Todd Grace
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Michael Georgaris, Paul Buttel
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Shane Tapley, Luke Fowles
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Stockton SLSC |
Stockton A
|
Glen Bernard, Jason Upton
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Ryan Moriarty, Joel Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Nicholas Dawe, Adam Keelan
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe B
|
Jesse Phillips, Brendon Sarson
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Torquay SLSC |
Torquay C
|
Will Penney, Tom Penney
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Matt Gittoes, Gregg Armstrong
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GLENELG B
|
Jody Hall, Craig Burton
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Chad Alston, Luke Jones
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Bronte SLSC |
Bronte BLUE
|
Thomas Woodriff, Bruce Hopkins
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach D
|
Andrew Higgins, Gordon Jones
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly RED
|
Jamie Stewart, Anthony Vieceli
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Jarred Toyne, Nick Muhlebach
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
North Entrance SLSC |
North Entrance GOLD
|
Brrett Jones, Paul Chadwick
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Russell Fox, Soren Luckins
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jeffrey Lemarseny, Trent Robinson
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Zsolt Dallos, Kellen Mills
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Dane Wilkinson, Christopher Maynard
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
David Sgambaro, Scott Tierney
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Justin Farrelly, John Wilkie
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Mat Kent, Dean Little
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Manly D
|
Kane Ballard, Steven Coulter
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay C
|
Adam Morley, Steve Seddon
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Matthew Urquhart, Sean Kelly
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Lorne SLSC |
Lorne LORNE3
|
Timothy Stanley, Karl Russell
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Ricky Smith, David Wood
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Micheal Watson, Heath Wright
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Matthew Goble, Joshua Mckenzie
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Tony Bowman, Daniel Bowker
|
Race 5 |
0 |
|
8 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe C
|
Michael Bingemann, Michael Ford
|
Race 6 |
0 |
|