1 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Brodie Moir, Elizabeth Pluimers, Tenille Devine
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Hannah Davis, Bernadette Wallace, Courtney Hancock
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team B
|
Sarah Knapman, Joanne Brigden-Jones, Mieke Kassulke
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Candice Falzon, Naomi Flood, Devon Halligan
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team A
|
Rebecca Creedy, Stephanie Cronin, Ann Glen
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Shannon Reynolds, Phoebe George, Ceris Graham
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Kelly Jury, Katie Graham, Harriet Brown
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Kirsty Higgison, Coco Howcroft, Amy Nurthen
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Casey Leo-Litzow, Alicia Bain, Lee Vrolyks
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Madeleine Hurst, Catherine Mcarthur, Olivia Keppell, Bridget Tribe
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Kirby Randall, Brylee Dodd, Georgia Laird, Hannah Norton, Emma Norton
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Karina Radley, Brooke Shergold, Melissa Ryan
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Alyce Bennett, Hayley Lemarseny, Rhana Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
Lara Pecchiari, Maddison Prior, Jordan White
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Jaime Roberts, Kirstie Briggs, Laura Edmunds, Tayla Tenaglia
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Tiarrn Raymond, Jessica Davis, Kelly-ann Perkins
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Torquay SLSC |
Team A
|
Lisa Wadling, Kimberley Holding, Millie Holding
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Manly LSC |
Team C
|
Florence Epper, Rachel Crerar, Allison Bryant
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Lauren Hall, Caitlin Williams, Lauren Stone
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Coffs Harbour SLSC |
Team A
|
Emma Burgess, Georgia Smyth, Sarah Lumley
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Fitzroy NZ |
Team A
|
Rebecca Cole, Sarah Wilson, Cassandra Wilson
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Mikayla Gray, Nadine Canning, Elena Leaver
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Manly LSC |
Team D
|
Laura Crerar, Jessie Ocarroll, Lauren Caruana
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Sawtell SLSC Inc |
Team A
|
Leila Walker, Sarah Tisdell, Teneale Moore
|
Heat 2 |
0 |
|
13 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Samantha Johnston, Larnee Stuart, Melanie Driscoll
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Danielle Radford, Cherie Morton, Brittaney Banks
|
Heat 2 |
0 |
|
14 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Emily Hudson, Erin Robertson, Michelle Schofield
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Kim Chappel, Brooke Yopp, Hayley Coleman
|
Heat 2 |
0 |
|
15 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Kim Henderson, Deandra Godoy, Jacqueline Green
|
Heat 2 |
0 |
|