1 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Frederick Middleton, Gary Timperley, Graeme Condie
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Team A
|
Peter Kirkwood, Rohan Skea, Joseph Fowler
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Peter French, Anthony Lemarsey, Geoffrey Dews
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Kevin Jeffery, Jeffrey Gatenby, Glenn Torepe
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Thirroul SLSC |
Team A
|
Rod Landy, Jeff Wall, Michael Banach
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Richard Bedford, Paul Blackbeard, Bruce Kolkka
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Team C
|
Robert Stewart, Mark Epper, Mark Houston
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
David Ogilvie, Rod Taylor, Clive Sharp
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Phillip Newton, Michael Di Betta, Lennard Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Paul Vale, Paul Openshaw, Wayne Jones
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Alan Burns, Stephen Davis, Stephen Bennett
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Maroubra SLSC |
Team B
|
Warwick Cavanagh, Gregory Smith, Peter Donohue
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Fairy Meadow SLSC |
Team A
|
Jeff Banks, Robert Hodge, Noel Gracie
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Danny White, Peter Dean, David Slennett
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Newcastle SLSC |
Team A
|
David Quinlivan, Gavin Johns, Paul Kirwan
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Grant Kelly, Stuart Keay, William Haylock
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Brian Campbell, Reginald Beaton, Michael Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
North Avoca SLSC |
Team A
|
Tony Maguire, Stephen Tatham, John Roderick
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
North Avoca SLSC |
Team B
|
Stephen Hudson, Maxwell Chadwick, Gordon Crabb
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team A
|
Jeffrey Morris, Craig Spender, Stephen Maitland Oam Rfd
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Thirroul SLSC |
Team B
|
Russell Gibson, Euan Poulton, Ross Taylor
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Lionel Fargher, Richard Northey, Rodney Jaensch
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Avalon Beach SLSC |
Team A
|
Robert Richardson, Robert Hopton, Pat Quinlan
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Alex Oberhofer, Peter Mcmahon, Peter Fraser
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Noosa Heads SLSC |
Team B
|
Anthony Frost, Kenneth Dinham, Adrian Russell
|
Heat 1 |
0 |
|
888 |
Newport SLSC |
Team A
|
Alan Channells, Mark Ansiewicz, Anthony Wozniak
|
Heat 1 |
0 |
|
888 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Andrew Hatcher, Ross Blatchford, Peter Kilmurray
|
Heat 2 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Adam Jones, Russell Trueman, Allan Nicholls
|
Heat 2 |
0 |
|
888 |
North Entrance SLSC |
Team A
|
David Chaffer, Luke Byatt, Colin Laing
|
Heat 2 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Glenn Carter, Phillip Hamilton, David Brukmann
|
Heat 2 |
0 |
|