|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven A
|
Nicholas Clarke, Bradley Cummins, Travis Minns
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Pieter Boer, Hayden Quinn, Robert Cheney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Greg Miller, Oscar Bradley, Ben Allen
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Stuart Mclaughlan, Mark Finucane, Michael Ford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Raemon-jon Parkes, Luke Nolan, Ryan Stephens
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Phillip Needham, David Hall, John Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Ethan Whiteman, Robbie Mooy, Adam Keelan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Matt Poole, Stuart Snell, Cory Hill
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Sam Fuller, Steven Mannion, David Monaghan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland WHITE
|
Grant Mcdonald, Andrew Mcdonald, Rohan Small
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Ryan Bickle, Sam Macneil, Daniel Bowker
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
David Green, Travis Callaghan, Jeremy Mulcahy
|
Race 2 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Aaron Beavis, David Kitching, Matthew Chase
|
Race 3 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach A
|
Carl Heyward, Russell De, Earl De
|
Race 3 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Nicholas Phillips, Jonathon Levin, Shane Edmonds
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Daniel Neilson, Dane Williams, Nathan Smith
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Phil Hagon, Glenn Coltman, Tom Atkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Jason Matte, Robert Holman, Andrew Beitz
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Adam Gyi
|
Race 4 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Ben Bolewski, Mitchell Brown, Kurt Melville
|
Race 4 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Mat Lynch, Jamo Borthwick, Andrew Carter
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Scott Trew, Shane Read, Jarrad Read
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Andrew Jay, Blake Humble, Rhys Watkins
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay HRB
|
Hamish Hunter, Anthony Rock, Russ Goulding
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Matt Johnston, Sam Hamilton, Hugh Dougherty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brendan Ross, Stewart Mclachlan, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Zane Holmes, Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Hayden Allum, Michael Fox
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Zeb Walsh, Adam Seeley, David Strahan
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Jamie Mcguiggan, Thomas Trembath, Cameron Ward
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Caine Eckstein, Nicholas Pluimers, Gavin Hill
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Mathew Cook, Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay TST
|
Steve Seddon, Trent Goulding, Tristan Halls
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Daniel Carruthers, Bruce Taylor, Leon Hay
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Adam Hamilton, Michael Saal, Nathan Henderson
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Adam Yates, Shane Barrie, Phil Clayton
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Dean Simpson, Cameron Pyett, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Nigel Tebb, Trevor Gee, Daniel Mcclelland
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters BLUE
|
Daniel Moodie, Hayden Smith, Matthew Sutton
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Mat Kent, Matt Bale, Kyle Garrett
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Tim Packer, Brendan Schofield, Paul Stone
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly A
|
Joel Lewis, Lee Davidson, Cameron Coghlan
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matt Bowbridge, Dan Humble, Adam Bloomfield
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Robby Miles, Josh Minogue, Jarrad Cain
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Devonport SLSC |
Devonport A
|
Glynn Bound, Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Josh Blair, Jacob Blair, Mark Bint
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Dillon Newbiggin, Luke Turner, Dean Hepburn
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Bart Louis, Kendrick Louis, Shane Armstrong
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Tim Jennett, Dean Buttel, Michael Jennett
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Wade Krieger, Dane Murray, Luke Nisbet
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Torquay SLSC |
Torquay B
|
Alan Blayden, Brendon Garreau, Will Penney
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Brad Headling, Callum Neilson, Brodie Holmes
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Christian Bate, Andrew Hogan, Grant Coates
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Cam Cole, Tim Peach, Mitchell Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Leigh Francis, Aaron Jones, Corey Jones
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Chris Turner, Trent Mcluckie, Chris Parker
|
Race 4 |
0 |
|