1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Hugh Mcalpine, Matthew Melhuish
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team B
|
Thomas Hughes, James Curll
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team A
|
Thomas Doyle, Adam Van Haren
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Christopher King, Jake Evans
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Reece Southall, Jesse Molo
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Byron Turton, Hayden Cotter
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
James Rosato, Mitchell Coombes
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Kieran Croker, Harrison Wacker
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Jesse Smith, Jack Mcgregor
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Jackson Woollett, Matthew Palmer
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Sunshine Beach SLSC |
Team B
|
Maverick Pettigrove, Zachary Brewer
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Ben Highfield, Leo Nosatti
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Matthew Delahunty, Jess Little
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Jack Moore, Jarrod Shute
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Austin Mcalpine, Charlie Jeffries
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Team C
|
Finlay Stone, Ryan Singleton
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
Blue
|
Jake Young, Nicholas Hards
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Tyler Nott, Kurt Stavrou
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
City of Perth SLSC |
Team B
|
Ethan Jackson, Tyson Croyston
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Bailey Copeland, Rory Matthews
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team B
|
Tyson King, Jake Somerville, Ethan Maxted
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Tim Ford, Christopher Breen
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Tannum Sands SLSC |
Team A
|
Michael Poli, Riley Deakin, Max Grosskreutz
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Grange SLSC |
Team B
|
Jack Wells, Jamieson Smith
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Riley Walker, Joshua Snook
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Whangamata SLSC |
Team A
|
Oscar Williams, Conor Bradding
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Elouera SLSC |
Team B
|
Shea Garcia, Bailey Gentle
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Daniel Miller, Lochlainn OConnor
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
South Port SLSC Inc (SA) |
Team A
|
Jack Eastwood, Joshua Zeitz
|
Heat 4 |
0 |
|
666 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Aidan Johnstone, Mackinnon Johnston
|
Heat 4 |
0 |
|
666 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Black
|
Corey Cumner, Kye Etchells
|
Heat 4 |
0 |
|