1 |
Warrnambool SLSC |
Team A
|
Conor Cook, Paddy O'Brien, Brayden Casamento
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Finn Flaherty, Levi Kasun, Eden McQueen
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Ryan Singleton, Thomas Bedingfield, Zach Morris, Hamish Cowan, Timothy Doyle
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Jonty Redwood, Maverick Pettigrove, Zachary Brewer, Flynn Ross
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Kane Hart, Ryan Bebendorf, Jack Mohr
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team A
|
James Finn, Ryan Pearson, Taylor Gabb
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Samuel Dobson, Ryley Gardener, Kane Smith, Benjamin Hillen, Cooper Schulz
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
Blue
|
Leo Nosatti, Zachary Roja, Jake Woodger
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Kyle Aimer, Mackenzie Naylor, Owen Pallister
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Hamish Donkin, Charlie Verco, Robbie Beal
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Thirroul SLSC |
Team A
|
Dylan Gillett, Jett Jones, Zachary Brett
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Lochlan Jonquieres, Callum Sutton, Sam Campbell
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Joshua Jones, Liam Wilson, Rory MacPhail, Thomas Swift
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jhett Bond, Nate Searle, Jess Little
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
ADAM MORIATIS, Luke Sothern, Matthew Emanuel
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
North Curl Curl SLSC |
Team A
|
Lewis Milner, Declan King, Sam Howell
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Sunshine Beach SLSC |
Team B
|
Thomas O`connor, Max Moore, Max Smallman, Elis Jeynes
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Swansea Belmont SLSC |
Team B
|
Flynn Leadbeatter, DREW BARNES, BILLY HUGGINS
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Sebastian Plunkett, Jett Garland, Nathan Moyle
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Joshua Giles, Lachlan Merchant, Jacob Tidswell
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Ethan Jackson, Matthew Colliss, Hugo Barich
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Kye Sunderland, Seth Wood, Miller McQuitty-Brown
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Noosa Heads SLSC |
Team B
|
Texas Dixon, William Moore, Jayden Morrow
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Dylan Mcareavey, Ethan O'Rourke, Perry Reeves
|
Heat 1 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Tyeson Street, Callum Redrup, Nathan Ford
|
Heat 1 |
0 |
|