1 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Douglas Simpson, Reagan Campbell
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team C
|
Scott Ward, Alexander Marshall
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Woonona SLSC |
Waffle Stompers
|
Nicholas TURNER, Nathan BOW, Benjamin CLARKE
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Andrew Kelckhoven, Aidan Holloway
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Calum Dickson, Kara Falloon, Alastair Thomas
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Brendon Phillips, Jack Watson
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team D
|
Spencer Moncrieff, Anthony Sanagan
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
South Maroubra SLSC |
Dirty Ds
|
Catherine Hall, Damien Woods, David Dubois
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Wonthaggi lsc |
Team A
|
Alexander Goss, Joshua Chambers, Scarlett Beaton
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Kiama Downs SLSC |
Lewis
|
Matthew Lewis, Joshua Ehlbeck, Aidan Hazell
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Kiama Downs SLSC |
Foster
|
Troy Kirkby, Nathan Foster, Kaitlin Isabella
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Joshua Clemson, Mark Sheldrick
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Thirroul SLSC |
Turner
|
Andrew Turner, Kyle Mathiesen, Bridgette LOCKHART
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team E
|
Curtis Lindsay, Callum Tuohy
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Scott Wheeler, Anthony Edser
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Wonthaggi lsc |
Team B
|
Alexander Filippi, Celeste Taylor, Denis McDonald
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Sam Dobbs, Eli Clemson
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Broadbeach SLSC |
Team C
|
Nathan Fife, Darcy Abbott
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Caves Beach SLSC |
caves white
|
Evan Ricketts, Taylor Bryant
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Caves Beach SLSC |
caves kleyn
|
Liam Kleyn, Oliver Kleyn, Steve Smith
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Seaford LSC |
Team A
|
Nicky Mahoney, Kyle Watson, Marco Kelsall, Paul Caddaye
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Queenscliff SLSC |
Tony Hawk
|
David Callan, Shaun Sursok, Matteo Lantelme
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Jacob Black, Rhianna Kevill, Aaron Commins
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Thirroul SLSC |
Pritchard
|
Dylan Gillett, Bella Westley-Wise, Lachlan Pritchard
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Rhys Treloar, Lachlan Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
South Maroubra SLSC |
Packet Prince
|
Codie Wem, William Shaddock, Laurie Golsby
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
South Maroubra SLSC |
Austomism
|
Shannel Ryan-Last, Thomas King, Austin Wem
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team C
|
Christian Aquila, Elena Parker, Shaun Leith
|
Heat 4 |
0 |
|
777 |
Terrigal SLSC |
Show Us Your Cans
|
Alix Smith, Joshua Stephens, Lewis Boorman
|
Heat 1 |
0 |
|