1 |
Barwon Heads 13th Beach SLSC |
Team A
|
Andrew Trewavis, Marcus Merryfull, Darcy Cummins, Conor McKinnon, Georgia McKinnon, Kal Rawson
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
Shake 'n' Bake
|
Shannel Ryan-Last, Codie Wem, Thomas King, William Shaddock, Laurie Golsby, Austin Wem
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Rhys Treloar, Calum Dickson, Lachlan Thomas, Kara Falloon, Alastair Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation, Hannah Maire Cook, Sam Dobbs, Eli Clemson
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Ryan Schmidt, Thomas Dick, Bill Psaltis, Dominic Cormack, Luke Smith, Scott Gilbert
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Robert Fischer, Liam Christie, Thomas Ball, Oliver Van Eck
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Brendon Phillips, Andrew Kelckhoven, Jack Watson, Aidan Holloway
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood, Isaac Henwood, Benjamin Fields
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Kiama Downs SLSC |
Red
|
Bradley Honey, Kate Whittaker, Blair Joynson, Troy Kirkby, Nathan Foster, Kaitlin Isabella
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Fremantle SLSC |
Fourplay
|
Rose Bacon, Benjamin Pink, James Birkmanis, Jake Silipo, Jodie Harwood, Kieren Smith, Christopher Pink, Anne-Marie Nunes
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
South Melbourne LSC |
Team A
|
Nathan Clift, Ashley Munday, Gordon Porter, Steven Johnson, Ashleigh OBrien, Indianna Plunkett, Bronte James
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife, Nathan Fife, Darcy Abbott
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Queenscliff SLSC |
Pineapples
|
David Callan, Andrew Selosse, Shaun Sursok, Harry Yandle, Matteo Lantelme, Lara Boyle
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Melinda Speechley, Lucy Burns, William Mcnamara, Kane Butler, Marshall Lines, Daryl Stanton
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
caves maroon
|
Liam Kleyn, Oliver Kleyn, Evan Ricketts, Taylor Bryant, Elke Wallace-Smith
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Patrick Hagan, William Hagan, Kane Brady, Nicholas Langenberg
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Benjamin Wilson, Timothy J Burgess, Darryl Bremner, Chris Spajic
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Seaford LSC |
Team A
|
Nicky Mahoney, Kyle Watson, Marco Kelsall, Tim Ioviero, Robert Basford, Craig Farmer, Paul Caddaye, Mitchell Caddaye
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Dion Pola, Matthew Lucas, Benjamin Bowcock, Kane Domio
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Caves Beach SLSC |
caves white
|
Graeme Shears, Daniel Osborn, Sarah Lang, Luke Warzecha, Dean Bowmaker, Samantha Bryant
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Sunset Beach SLSC (NZ) |
Team A
|
Taylor Shrimpton, Mark Edwards, Shane Edwards, Lola Key, Hogan Shrimpton, Judd Redmond
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Joel Hosken, Wesley Hosking, Olivia Corrigan, Finley Raaymakers, Georgie Park-Beard
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Queenscliff SLSC |
Old Mates
|
Jayson Elkins, Jade Larach, Adam Shearsby, Lachlan Wild, Evan Sammut, Shaun Stewart
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Thirroul SLSC |
Screaming Seagulls
|
Jacob West, Andrew Turner, Kyle Mathiesen, Bella Westley-Wise, Lachlan Pritchard, Jayden Keys
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Kiama Downs SLSC |
Black
|
Matthew Lewis, Avalon Punch, Joshua Ehlbeck, Daniel Bevan, Benjamin Robinson, Aidan Hazell
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Alexander Walton, James Aquila, Christian Aquila, Daniel Aquila, Shaun Leith, Marcus Laszczak
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Scott Ward, Spencer Moncrieff, Anthony Sanagan, Alexander Marshall
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Barwon Heads 13th Beach SLSC |
Team C
|
Aaron Robson, Thomas Lenehan, Thomas Cherrett, Grace Burgoyne, Danielle Silvester, Lars Ralph
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
South Maroubra SLSC |
Dirty Ds
|
Catherine Hall, Ronald Krite, Alexander Shaddock, Nicholas Pavlakis, David Dubois, Isabelle Heazlewood
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Mudjimba SLSC |
Team B
|
Mitchell James, Dominic Russo, James Crockatt, Kye Burke
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Timothy Minett, Marius Braaten-Pow, Connor Buhk, Mitchell Pickering
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Portsea SLSC |
Team A
|
Jesse Faulkhead, Katrina Morris, James Nola, Hamish McKendrick, David Morris, Victoria Hill
|
Heat 4 |
0 |
|
9 |
Scarboro SLSC Inc |
Team A
|
Adam Watts, Angus McMillan, Cameron Buchanan, Hollie Sheils-Rudd, Taneisha Lincoln, Henry Irwin
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Scott Brydson, Sean Lucas, Damian Collins, Daniel Webb
|
Heat 3 |
0 |
|
777 |
Aldinga Bay SLSC |
Team A
|
Sven Molenaar, Tayla Cox, Kristen Rothwell, Ashley Sanders, Simon ROTHWELL, Patrick Campbell, Andrew Bedford
|
Heat 1 |
0 |
|
777 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Joshua Clemson, Leah Sheldrick, Mark Sheldrick, Michael Delahunt, Noel Clemson
|
Heat 1 |
0 |
|
777 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Douglas Simpson, Reagan Campbell, Rian Reynolds, Max Kerr
|
Heat 4 |
0 |
|