|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jameson Mills, Damien Spark
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Daniel Jung, Josh Malone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Steven Snelsen, Patrick Saunders
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Stephen Booth, Mitchell Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee PRETTY BOYS
|
Mark Farrugia, Campbell Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Kyran Blandford, Michael White
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Robert Cheney, Justin Sharkey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Paul Hickey, Dean Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Alexander Carr, Andrew Ferguson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Robbie Mooy, Jesse Curtis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Adam Keelan, Lee Davidson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg GREEN
|
Mitchell Harvey, David Mckenna
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Jack Beardmore, Aaron Michael
|
Race 2 |
0 |
|
|
Penguin SLSC |
Penguin A
|
Tim Gee, Toby Ray
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Ryan Buck, Patrick Maney
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Kane Battese, Anthony Killingbeck
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Cameron Warren, David Smith
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Brodie Baker, Brett Bowbridge
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Scott Archbold, Matt Begg
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Antoine De, Jeremy Brooke-smith
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Dean Blanche, Daniel Love
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Pat Norton, Ben Lawrence
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
David Banks, Tom Trembath
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Jack Mitchell, Lachlan Tame
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Tim Hetherington, Adam Harris
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Jarrad Cain, Robbie Miles
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
James Duncan, Lachlin Carey
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Mitchell Young, James Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Russ Goulding, Kyle Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Niki Sabina, Robert Mckinnon
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Rohan Sample, Phillip Hagon
|
Race 2 |
0 |
|