|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach C
|
Trent Bacon, Blaise Masson, Casey Olsen
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Cameron Dimsey, Peter Hinds, Stuart Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Matt Lemon, Greg Slater, Grant Coates
|
Race 1 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach BLUE
|
Earl Deleeuw, John Ozzella, Matt Lee
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla BLACK
|
Chris Allum, Dane Williams
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Grant Mcdonald, Sam Gill, Jamie Quinn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Robert Sandbach, Nicholas Marshall, Ryan Hawkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Luke Nolan, Matthew Gray, Matt Rees
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warrnambool SLSC |
Warrnambool GOLD
|
Lachlan Collins, Andrew Jones, Steve Kerr
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Andrew Jay, Blake Humble, Brodie Holmes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Adam Bloomfield, Matthew Bowbridge, Daniel Humble
|
Race 2 |
0 |
|
|
Point Leo SLSC |
Point Leo A
|
David Morris, Hayden Rydberg, Haydn Tierney
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) SOGREEN
|
Luke Fowles, Sam Macneil, Daniel Bowker
|
Race 2 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
John Anderson, Jason Matte, Jake Biddle
|
Race 2 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie A
|
Luke Ogarey, Kim Lyons, Craig Machen
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Sam Fuller, Steven Mannion, Rohan Small
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Travis Callaghan, Ryan Moffet, Cameron Ward
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Kendrick Louis, Howard Louis, Brad Young
|
Race 3 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Daniel Payne, Hayden Quinn, Robert Cheney
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Shane Watson, Dean Hepburn, Cam Cole
|
Race 3 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Justin Randall, Brad Mainwaring, Nagatake Kohsuke
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Brendan Sarson, Andrew Mosel, Ben Mercer
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Clinton Hall, Glenn Coltman, Tom Atkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Blake White, Shane Armstrong, Matthew Gittoes
|
Race 3 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay BLUE
|
Russ Goulding
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Scott Thomson, Stephen Ford, Jacob Yuide
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) BLACK
|
Tomas Mcbride, Michael Williams, Andrew Newton
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay C
|
Michael Mackinnon, Zac Pearson, Kes Mccrindle
|
Race 4 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Mitchell Dawson, Ben Johnson, Ryan Rosenbaum
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
Nicholas Little, Phillip Ramage, Tim Walker
|
Race 4 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte B
|
Matthew Carter, John Mccarthy, Brett Walsh
|
Race 4 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Campbell Bennett, Stuart Donaldson, Stephen Middleton
|
Race 4 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange RED
|
Robert Holman, Nicholas Meiers, Andrew Beitz
|
Race 4 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven A
|
Bradley Cummins, Travis Minns, Jack Lynch
|
Race 5 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Hamish Hunter, Anthony Rock, Travis Fink
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Brett Carter, Corey Mcmeeking, Jamo Borthwick
|
Race 5 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal C
|
Luke Robinson, Daniel Lockwood, Ben Travis-lee
|
Race 5 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea WHITE
|
David Rowell, Mark Simpson, Roscoe Stephens
|
Race 5 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Nick Pluimers, Gavin Hill, Cory Hill
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Kirra SLSC |
North Kirra NORTH KIRRA
|
Rick Van, Ariel Spencer, Robert Wray
|
Race 5 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jono Stock, Scott Trew, Tim Trew
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BLACK
|
Wayne Anderson, Leigh Barnier, James Kingaby
|
Race 6 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Ben Allen, Drew Cairncross, Downie Langthorne
|
Race 6 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Nicolas Cuthbert
|
Race 6 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff BLUE
|
Matt Poole, Matt Bate, Michael Atkinson
|
Race 6 |
0 |
|
|
Devonport SLSC |
Devonport A
|
Ned Thomas, Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 6 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Dean Hanmer, Scott Everingham, Callum Tuohy
|
Race 6 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Hayden Allum, Michael Fox, Kurt Melville
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh E
|
Christopher Mcmahon, Jeremy Mulcahy, Dane Murray
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Daniel Shade, Trevor Gee, Chris Parker
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Hayden Smith, Matthew Sutton, Zane Holmes
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay B
|
Nick Cogger, Adam Seeley, David Strahan
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Luke Richmond, Paul Wotherspoon, Matt Cook
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach GOLD
|
Corey Myers, Paul Roberts, Trent Martin
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Rhys Drury, Tim Peach, Mitchell Roberts
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Jacob Blair, Chad Griffith, Raemon Jon
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Daniel Carruthers, Adam Jeffrey, Jamie Mcguiggan
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Sean Mcbean, Luke Short, Peter Halfweeg
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Reid Schofield, Brendan Schofield, Ben Miller
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brendan Ross, Matt Kent, Tim Foran
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Hamilton, Matthew Johnston, Hugh Dougherty
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Wade Krieger, Adam Yates, Jacob Clear
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Aaron Jones, Dylan Newbiggin, Corey Jones
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Andrew Mcdonald, Chris Wood, Matt Rayfied
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Mitchell Brown, Benjamin Bolewski
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Kyle Garrett, Mark Ayre, Stewart Mclachlan
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Ben Atkinson, Tom Atkinson, Brad Gaul
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Dean Simpson, Cameron Pyett, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Ryan Landon, Kurt Hanson, Nathan Henderson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Matt Bale, Ash Clarke, Luke Tenor
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Ben Squires, Tim Wright, Darren Schott
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Manly A
|
Joel Lewis, Lee Davidson, Cameron Coghlan
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Caine Eckstein, Zeb Walsh, Shannon Eckstein
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Joshua Blair, Adrian Tobin, Mark Bint
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Bruce Taylor, James Stewart, Michael Murray
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Tim Jennett, Aaron Brown, Michael Jennett
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Chris Miller, Timothy Packer, Shaun Robertson
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Jebb Staite, Corey Esdale, Nicholas Wood
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jeremy Cotter, Paul Douglas, Pierce Leonard
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Brian Murphy, Luke Nisbet, Peter Dorries
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Trent Goulding, Steven Seddon, Tristan Halls
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Graham Burge, Ryan Stephens, Greg Tobin
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Trent Mcluckie, Daniel Mcclelland, Ben Hamilton
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
David Burns, Jon Colbert, Mark Graham
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Luke Johnston, Stephen Madden, David Monaghan
|
Race 6 |
0 |
|