1 |
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port BLUE
|
David Gardiner, Jennifer Whittmee, Frank Harris, Terry Smallwood, Frank Drake, Alan Dalgleish, Katherine Hobbs, Robin Atkinson, John Treacy, Gregory Higgs, Trevor Harris, John Hall
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BEARS
|
Norm Chaffer, Ricco Cooper, David Perry, David Macintosh, Peter Rumble, Colin Newman, Kenyon Mckie, Peter Macmahon, Ron Levy, Neil Armstrong, Tony Aouad, Robert Tomblin
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Janine Black, Jacqui Dekort, Dominique Farrell, Linda James, Annette Williams, Debra Trim, Anna Mickan, Karen Mckie, Alison Ducker, Anne Bullivant, Nicole Bowyer, Kerry Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Peter Buchanan, Bob Hodgson, Stuart Orr, Francis Osbourne, John Pope, Neil Mcpherson, Kevin Watson, James Stove, John Sorrell, Kenneth Small, John Cooper, Lance Arthur
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Marina Bate, Mick Griffin, Ruth Hoekstra, Jo Kirkby, Paul Morrison, Kate Obern, Ross Parry, Graeme Smith, Greame Spicer, David Torevell, Sue Walmsley, Jane Freakley
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 1
|
Raymond Munroe, Santo Della, Peter Swanson, Robert Donnellan, John Schmith, Dennis Berry, Bruce Burr, Amanda Sullivan, Paul Clair, Benjamin Day, Ian Dundas, Graeme Mcintyre
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Helen Finn, John Fleming, Barney Johansen, Kevin Macnamara, Frank Schreuder, Jim Sorenson, Maurice Tattle, Gavin Thompson, John Turner, Jenny Whitford, Brian Booth, Lisa Young
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Burning Palms SLSC |
Burning Palms A
|
Stephen Corkin, Robert Hanson, Mary-jane Hay, Phil Hogan, Neil Pakes, Richard Sheldon, Jeff Talbot, Frederick Perlenfein, David Falkiner, David Dillon, Paul Turley, Neville Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Andrew Broad, Glenn Bruce, Les Bulmer, Jamie Duff, Lisa Jones, Patrick Kember, Rob Langbein, Noel Langthorne, David Murray, Keith Smith, Robert Watson, Stuart Wye
|
Race 1 |
0 |
|
10 |
Corrimal SLSC |
Corrimal CORRIMAL
|
Barry Blakeney, Nancy Douglas, Neil Gilmore, John Hobbs, Tom Mcrae, Wayne Shiels, Jeff Smithers, Terry Tinham, Vic Vaccaro, Neil Warren, Ian Waters, Graham Yates
|
Race 1 |
0 |
|
11 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa CRYSTAL BALLS
|
Howe Allen, Ronald Anderson, John Chalkley, Matthew Diggins, Christopher Hayes, John Mitchell, Robert Odgers, David Taylor, Paul Taylor, Noel Flaherty, Kenneth Coulston, Graeme Byrne
|
Race 1 |
0 |
|
12 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Grant Beardmore, Diane Gilbert, David John, Colin Johnson, Kevin Joyce, Tara Larnach, Grant Mcmah, Craig Mowbray, Graham Orford, Jan Rich, Keith Snell, Peter Zieme
|
Race 1 |
0 |
|
13 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook LEGENDS
|
Keith Claxton, Peter Coburn, Kyle Henderson, Lea Ponterfract, Geoff Starkey, Gary Wisniewski, Tom Whelan, Ted Wild, Anthony Austin, Catherine Wisniewski, Ann Pomfret, Rodney Austin
|
Race 1 |
0 |
|
14 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff QUEENSIE
|
Steve Beaumont, Terry Boardman, Martha Crummy, Neil Crummy, Anthony Foster, John Saxby, Anthony Johnson, Ian Saunders, George Prescott, Barry Miles, Grahame Job, Colin Harrison
|
Race 1 |
0 |
|
15 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Helen Bowbridge, Peter Armstrong, Gordon Clifford, Geoffrey Harvey, Heather Jones, Katherine Roberts, Peter Schenscher, Dianne Pearce, Amanda Tidswell, Leigh Bowbridge, David Hutchison, Peter Peppin
|
Race 1 |
0 |
|
16 |
Clovelly SLSC |
Clovelly CLOVELLY MARCH PAST
|
Catherine Barry, Lyn Chapman, Nigel Chapman, Janet Featon, Byron Fitzgerald, Eric Graham, Peter Jones, Bronwyn Maroon, Jennifer Mcnamee, Annette Ryan, Ken Ryan, Pat Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
17 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach BLUE
|
Peter Lawrence, Stephen Jones, Adam Gordon, Robert Snart, Bryan Durham, Ken Dousha, Barry Thomas, Ness Camardi, Marty Avent, John Dowling, Peter Barry, Peter Walden
|
Race 1 |
0 |
|
18 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa KRYSTALS
|
Jo-ann Mcdonald, Wendy Latimer, Kim Fisher, Marie Bennetts, Cheryl Edgar, Babs Hayes, Elizabeth Borsboom, Roslyn Dale, Shona Murray, Shelley Schulz, Beverley Mosley, June Coulston
|
Race 1 |
0 |
|
19 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Graeme Alley, Gary Ballard, Noel Carroll, Phil Coghlan, Phil Cox, Chris Ryals, Alan Lewis, Kim Reeve-parker, Rod Fitzgerald, Grant Dobson, Barry Seymour, Howard Schauer
|
Race 1 |
0 |
|
20 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee BLUEBOTTLES
|
Robert Yeldon, Kate Bennett, Lisa Bolton, Mark Doepel, Melissa Gerke, Philip Kemp, Shayne Marriott, Jacqui Pettit, Michelle Phillips, Scott Stanford, Lucy Jezard, David Jenkins
|
Race 1 |
0 |
|
21 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Helen Anderson, Donna Brown, Rhonda Fox, Paula George, Marion Hopcroft, Anita Johns, Karen Mclaren, Anita Pryke, Katie Spinner, Jan Townsend, Maree Cullen, Wendy Brannock
|
Race 1 |
0 |
|
22 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Frances Boulton, Gerry Clatworthy, Lois Czechura, Anne Dun, Peter Dun, Michelle Dunn, Terence Everson, Kevin Gillard, Barry Hawthorne, Julie Mcmullen, Cathy Scott, Stephen Storey
|
Race 1 |
0 |
|
23 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Dianne Batty, Michael Batty, Norman Bracken, Lara Kilborn, Robert King, Ellis Kirkman, Michael Livingstone, Christine Montague, Brian Osullivan, Laurie Portelli, Derek Raymond, Young Kirstie
|
Race 1 |
0 |
|
24 |
City of Perth SLSC |
City of Perth CITY
|
Bruce Lilburne, Alison Slattery, Colin Slattery, Mathew Slattery, Susan Stock, Mark Holland, Edward Tomczak, Peter Waey, Anthony Walker, Alan Wilson, Michelle Hansen, Craig Simmonds
|
Race 1 |
0 |
|
25 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Ken Foster, David Somers, Frank Mongan, Nanette Duncan, Susan Graham, Pam Tatam, Shane Bowbridge, David Motteram, Robert Mckee, Richard Duncan, Barbara Bowbridge, Vanessa Barby
|
Race 1 |
0 |
|
26 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Gregory Holland, Ann Holland, Suzie Linke, Kate Mountain, Jennifer Trevillion, Josh Trevillion, Brian Wilde, Anne Wood, Eric Wood, John Clark, Kim Clark, Jonathon Laver
|
Race 1 |
0 |
|
27 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Steve Dargie, Mike Cole, David Wilson, Mark Hills, Mark Cleary, Carlo Tenaglia, Jacqueline Mcgregor, Leanne Kelleher, Dave Cronk, Barbara Carter, Tracey Tenaglia, Guy Edwards
|
Race 1 |
0 |
|
28 |
Grange SLSC |
Grange A
|
David James, Erin Hill, Anthony Ryan, Susanne Rodger, Kate Nicholson, Geraldine Kearney, Dianne Hanlon-swan, Bronwyn O'neill, Bonnie Dorian, Andrea Reed, Gaynor James, Aaron Tuckfield
|
Race 1 |
0 |
|
29 |
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Keith Abraham, Deb Foote, Robyn Humphrey, Paul Mathew, Kate Munro, Maxine Peacock-smith, Tim Platt, Tracy Watkins, Andrew Brent, Lee Chaloner, Adam Traugott, Mitchell Garth
|
Race 1 |
0 |
|
30 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Gerri Ford, Vanessa Bowden, Ashleigh Bond, Thomas Woodriff, Stephen Ford, Bruce Hopkins, Brett Walsh, Jacob Yuide, Madeline Palfrey, Graham Ford, Malcolm Allen, Andrew Bowden
|
Race 1 |
0 |
|
31 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Rob Ballard, Donald Ellercamp, Peter Ellercamp, Steve Fleming, Ken Pilgrim, Phil Rowe, Rick Robertson, Jeffery Sharpe, Ted Vine, Michael Waghorn, Alan Wallace, Brett Main
|
Race 1 |
0 |
|