|
Grange SLSC |
Grange RED
|
Kyle Combeer, Jake Biddle, Lucas Brenen, Nicholas Rodger
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON
|
Brad Venning, Mitchell Bosley, Matthew Jose, William Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Patrick Clifford, Max Davis, Jack Bruton, Jackson Bailey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Dean Somers, Connor Mills, Alex Scholte, David Graham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Corey Newham, Michael Booth, Alister Harrison, James Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
James Polglase, Peter Irvine, Guy Schofield, Timothy Schofield
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLANGATTA B
|
Ross Colvin, Tom Neller, Isaac Scaysbrook, Joshua Withers
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Ryan Loehr, Blake Crothers, Dale Kleinschmidt, Joshua Brown
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Harry Whitehand, Jeremy Stock, Tom Dowling, Jeremy Doney
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Samuel Walker, Taylor Hardy, Spencer Moncrieff, Samuel Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Sven Ackermann, Mathew Weisse, Matthew Moore, Jackson Selby
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach RED
|
Dev Lahey, Michael Harrold, Brett Eames, Taylor Redwood
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Adam Bossyi, Ali Day, Ben Prior, Hayden White
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Aaron Evans, Pierce Hardy, Alec Gold, Sean Mccullagh
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Declan Read, Nicholas Fox, Anthony Townsend, Matthew Iredale
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLANGATTA A
|
Kurt Foggo, Matthew Rigney, Scott Bell, Dane Windshuttle
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Tom Morganti, Tom Burns-wallace, Andrew Campbell, Omar Lewis
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Myles Cummins, Adam Boyd, Joshua Melrose, Ryan Bertwistle
|
Race 2 |
0 |
|