|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach WHITE
|
Jillian Backman, Kelli Smith, Samantha Warkcup, Phillip Chipman, Deborah Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Melanie Colville, Justine Hopper, Caroline Waite, Stephanie Howard, Paul Booth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head
|
Lynette Lovering, Karen Newman, Jodie Cook, Jeneane Donohoe, Keith Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Yamba
|
Bleinda Cumberland, Lyndal O`keeffe, Kim Richardson, Mick Smith, Beth Woldseth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola J
|
Sarah Bartlett, Jessica Han, Lintner Katie, Amy Lynch, Jonathan Geaghan, Natalie Bruce
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland *BLACK
|
John Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea HEATHCOTE*
|
Neil Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Vanessa Hasker, Megan Mcniven, Katrina Nolan, Kerry Williams, Sophie Winborne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay OPALS
|
Megan Bramwell, Louide Bowman, Jessica Walters, Kristy Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Ballina
|
Caroline Browne, Kaylene Carey, Briohny Clark, Kellie Fitzpatrick, Geoffrey Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe GREEN
|
Tony Beard, Merome Hall, Liz Carson, Kelly Moss, Georgina Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro GOLD
|
Jenny Evans, Natalie Forrest, Tamara Yujnovich, Olivia Mcmiles, John Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach A
|
Rhianwon Barnard, Kirsty Nicole, Sarah Romboots, Elizabeth Tindall, Ian Barnard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach B
|
Tanja Lane, Lauren Munro, Justine Tarower, Cindy Watson, Eddy Bergsma
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach B
|
Jenny Hurley, Phillip Scott, Kassandra Henschel, Bree Attard, Lesa Russell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Julie Castle, Jodi Cocks, Priscilla Morley, Jane Perkins, Damian Brooks
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Gerringong
|
Kate Bolack, Mark Booth, Megan Dickenson
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe PURPLE
|
Sally Glen, Alison Gould, Naomi Hough, Michelle Butler, Mark Mcdermott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Woolgoolga
|
Bernadette Richardson, Craig Schweikert, Jane Schweikert, Karen Stephens, Kaylene Young
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour
|
Megan Woods, Belinds Leeson, Alison Maley, Fiona Rigden, Paul Worland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach C
|
Vanessa Como, Chris Hartup, Georgie Murphy, Sarah Webber, Emma Rowlands
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Manly
|
Belinda Andrijin, Kirsty Reynolds, Catherine Keniry, Zanthe Still, Darryl Andrijin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Freshwater
|
Julian Delaney, Phoebe Middleton, Naomie Middleton, Kate Thorburn, Katie Mcglynn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay REDBACKS
|
Priscilla Berry, Michelle Burnett, Jessica Lozberis, Trudy Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Lisa Smyth, Catherine Mills, Julie Barnett, Colin Johnson, Lenore Solomon
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen W
|
Kylie Stephen, Joanne Eyre, Lisa Spence, Amanda Whiteman, Shaun Stacey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay RED
|
Melissa Clarke, Rachael Green, Rosy Hurt, Kristen Ison, Darren Reidy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Broadbeach
|
Kelly Brennan, Kandice Carlson, Brenda Lofthouse, Carly Reeves, Sean Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills
|
Manfred Sonntag, Lisa Clarke, Lisa Edmonds, Benita Eggert, Jolene Maxwell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Shannon Townsend, Loren Xavier, Brooke Brown, Michelle Greenwood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Kylie Patterson, Amanda Thompson, Melissa Starling, Renee Wearing, Greg Hale
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City B
|
Nicole Chaplin, Vikki Gibson, Amanda Trail, Ken Lawrence
|
Race 1 |
0 |
|
|
South West Rocks SLSC |
South Narrabeen
|
Rebecca Hammond, Katrina Hearne, Maxine Langford, Steven Maxwell, Anne Mooney, Monica Mooney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Rachel Pike, Paula Drayton, Lara Raymond, Don Mcmanus, Natalie Gartner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Kerron Adams, Genivieve Darnley, Belinda Myott, Kim Santangello, Jim Mitchell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Mollymook
|
Rod Austin, Michelle Cooney, Carmel Kirk, Denise Lofts, Stacey Siegert
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi B
|
Louise Buckingham, Sarah Cameron, Catherine Waterhouse, Paul Martin, Sarah Jacobson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay YELLOW
|
Amanda Burdette, Alisha Dignos, Rebecca Sheperd, Neil Innes, Tracy Innes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Camden Haven SLSC |
Camden Haven
|
Michelle Garvan, Gillian Beakey, Kim Gregory, John Lobston, Kim Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Coledale
|
Melanie Burgess, Kellie Chessor, Amanda Handcock, Bronwyn Oakes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Kelly Campbell, Chelsea Close, Kylie Potatau, Kim Hadlow
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale G
|
Kate Denny, Melanie Olding, Niki Schmitzer, Mathew Collins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Kylie Symons, Tara Kennedy, Steven Petrie, Mary Petrie, Catherine Sorensen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea HEARNE*
|
Paul Hearne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach A
|
Lisa Macready, Andrea Parsons, Stuart Cassin, Andrea Wyatt, Michelle Turner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale W
|
Brigitte Mason, Amber Mcguiness, Erica Hall, Heidi Dunn, Keith Dunn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Seaspray
|
Stuart Mawley, Lisa Dessent, Lauren Booth, Bronyn Linke, Tracey Harper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Gina Anderson, Leah Ferrier, Belinda Sinclair, John Mitchell, Sharon Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay WHITE
|
Lisa Charles, Clare Jones, Rachael Skyring, Amanda Brian, Gavin Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach
|
Leah Laut, Brooke Buckman, Jessica Jacques, Lisa Buckman, Alicia Jacques, Gordon Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe INDIGO
|
Narelle Cheeseman, Rebecca Clarkson, Emily Stewart, Libby Ferguson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne D
|
Alison Love, Sally Crittenden, Bonnie Lakey, Deanna Horman, David Love
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach
|
Nicole Burton, Anna Harding, Michelle Bothwell, Kimberley Dales, Matthew Wildman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Peta Coudraye, Rachel O`connell, Bronwyn Calvert, Meredith Pope, Bob Mcgeachie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) BLACK
|
Robyn Boshier, Joanna Lobban, Amanda Salmon, Ron Payne, Zoe Gamble
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Redhead
|
Fiona Arthurson, Kerrie Arthurson, John Emslie, Tracey Everitt, Alison Sharp
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh MINNEMEES
|
Clare Burns, Sandra Cooper, Alison Cox, Penny Rossiter, Brett Mccullagh
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) WHITE
|
Alice Evans, Michelle Lemon, Katie Uther, Ella Viall, Bernard Farrelly
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Leo SLSC |
Point Lonsdale
|
Stephen Blewett, Suzanne Smith, Lara Wright, Allissa Lloyd, Lucy Pring
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl
|
Corinne Watkins, Sarah Jennings, Nathan Perry, Bianca Power, Elise Wouters
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Kristy Clarke, Naomi Ford, Claudine Burness, Davina Malhstedt, Martin Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach
|
Fion Innes, Lisa Traill, Jodie Franklin, Michelle Turnbull, Robert Flood
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Megs Slater, Barbara Gracey, Belinda Gibbon, Laurie Murphy, Terri-marie Brereton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach
|
Jodie Pitt, Sarah Hamilton, Joanne Kenny, Tamika O`neil, David Tomba
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Leo SLSC |
Point Leo
|
Narelle Hearn, Katrina Hubbard, Nadine Maguire, Tarena Murray, Ronald Murray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh TOSCANIS
|
Rachel Henningsen, Donna Worger, Amanda Elwell, Toni Worger, Gary Mcskimming
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Casey Hourihan, Laura O`brien, Samantha Bell, Trevor Dyson, Chantel Scanes, Jade Monaghan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point
|
Gemma Brigden, Louise Dquis, Wendy Henness, Bruce Welds, Karen Beveridge
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
|
|
Long Reef
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Julie Withoos, Leah Pollock, Trish Buxton, Donna Guyver, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Narrabeen Beach SLSC Inc |
Narrabeen Beach
|
Lyn Benson, David Benson, Michele Costello, Janelle Etherington, Theressa Lavender
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera B
|
Kimberley Shepherd, Rachael Mockerage, Holly Major, Elle Dickson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Umina SLSC Inc |
Umina A
|
Sandra Goddard, Julie Paull, Darian Mills, Joanne Upton, Phil Welch
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE*
|
Graham Cachia
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Kirstie Heiler, Leanne Johnson, Louise Gordon, Ebony Clotz
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Cathy Bellenger, Paul Cunningham, Kate Main, Liz Powditch, Kate Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra RED
|
Josh Hopkins, Rachael Lethbridge, Sophie Silvester, Brooke Rickards, Sara Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Coogee
|
Paul Beale, Susan Hancy, Tracey Ramsey, Belinda Rose, Natalie Walker-winmill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Donna Cox, Cassy Gilson, Debra Hamann, Jacqui Lassau
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli WHITE*
|
Robby Meijer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Rene Etherington, Julie Bourne, Shannon Mcmahon, Nicole Joseph
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Nancy Joseph, Megan Fitzpatrick, Belinda Olejniczac, Kirsten Jones, Frank Veltman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach
|
Cassie Pridaux, Katherine Fergus, Karen Dawe, Kristen Bilsborough, Rick Millar
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Mina Guli, Amy Peacock, Victoria Farrer, Harvey Barrett, Melanie Rebane
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) GREEN
|
Sarah Rashliegh, Sarah Sherlock, Sophie Gemmell, Paulina White, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Shayne Ritchard, Sarah Harris, Tiffany Hutcheson, Theresa Brown, Ray Williams
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Therese Vanstekelenberg, Susan Hamley-lough, Michelle Millsom, Sheryl Beaumont
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach
|
Tracey Campbell, Kim Mcmanus, Kylie Jennings, Ross Jorgenson, Tina Leonard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay R
|
Bo Rapheal, Cassie Starr, Tina Challis, Anna Mccabe, David Challis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen B
|
Katherine Cook, Julie Baker, Caroline Blake, Fiona Levett, Brenden Reedy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Newport
|
Eliza Bryant, Marnie Bryant, Michael King, Elle Pannowitz, Haidee Stephen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh BEARETTES
|
Kate Chipman, Alison Frazer, Michelle Bond, Kate Warren, Barry Miley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte GOLD
|
Lia Darby, Jonelle Dawson, Ann-marie Mannile, Tracey Tyler, Peter Boneham, Robert Conlon, Alex Menzies, Merv Gladstone
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach A
|
Meagan Duncan, Vanessa Hull, Melinda Sharpe, Daniella Possee, Leigh Oakley
|
Race 1 |
0 |
|