|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Philip Butler, Dale Hourihan, Aaron Jones, Caine Mathias, Trevor Dyson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer
|
Zac Martin, Josh Gunning, Shane Grose, Glen Sweeny, Tim Hulland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Arcadian SLSC |
Arcadian
|
Adam Abel, Paul Coxon, Reuben Kaitira, Matthew Smith, Andrew Abrahams
|
Race 1 |
0 |
|
|
Moruya SLSC |
Moruya
|
Joel Graham, Mckinley Turner, Wayne Coppin, Shaun Pike, Luke Price
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra S
|
Martin Perkins, Alec Saxvik, Matthew Graham, Wade Clark, John Thurtell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mackay SLSC |
Mackay A
|
Greg Duncan, Michael Finch, Lincoln Grady, Craig Murphy, Brett Cameron
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Craig Pridgeon, Matthew Hazlett, Owen Evans, Bob Mcgeachie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Matthew Deguara, Aaron White, Robert Flood, Bradley Ibbs, Timothy Brady
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland
|
Michael Foster, Scott Ballinger, Jason Baunach, Michael Mcmanus, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay BLUE
|
Andrew Burns, Benjamin Townsend, Daniel Townsend, Alex Fergusson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Broadbeach SLSC |
Broadbeach
|
Brad Leat, Liam Donaldson, Graeme Huegill, Ben Morland, Nathan Fife
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Umina SLSC Inc |
Umina A
|
Mick Coffey, Nathan Godfrey, James Irwin, Jason Lavis, Wesley Cable
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra
|
Robert Glenn, Michael Edwards, Dave Jackson, Joe Knock, Dean Newell, Phillip King
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Chris Smith, Matthew Edwards, Arnold Eussen, John Eussen, Nathan Langtry
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay BLACK
|
Martin Ievers, Darian Brennan, Aaron Hickey, Ben Edgeworth
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach
|
Harry Glassborow, Andrew O`neill, Ryan Stone, Shane Wise, Rick Millar
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg
|
Matt Templeman, Brock Quinn, Brodie Quinn, Brendan Clarkson
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga
|
Samuel Broomfield, Jon Pepper, Zac Wright, Wayne Bailey, Brian Sedivy
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Lorne SLSC |
Lorne
|
Andrew Duffield, John Halloran, Jarred Mccombe, Alistair Mccombe, Bradley Kerr
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Liam Donohoe, Ben Etherington, Mat Freeman, Brett Poole
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Drew Morgan, Ryan Mcleod, Stewart White, Mark White, James Latham
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun
|
James Thompson, Aiden Cocker, Luke Middlebrook, Edward Cherry, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe CHOC
|
Jamie Ridderhof, Scott Featherby, John Templeman, Andrew Mclean, James Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Gerringong SLSC |
Gerringong
|
Michael Horner, Mal Dunwoodie
|
Race 1 |
0 |
|