|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Jorden Burnes, Michelle Schofiled, Emily Hudson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Rachael Crabb, Jasmine Davies, Kirstie Briggs
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Jacqui Mooy, Polly Williams, Sarah Keelan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mentone LSC |
Mentone A
|
Stephanie Campbell, Ngahina Bodsworth, Jane Gomez
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Rosanna Dick, Jordan Cotis, Jordan Winton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Jessica Hallett, Jasmine Hyde, Natalie Dreibergs
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mordialloc LSC |
Mordialloc SLSC A
|
Georgia Rowe, Sienna Fogarty, Jessica Silvester
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta RED
|
Amy Elkington, Mariah Jones, Tia Nation
|
Race 2 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point YELLOW
|
Conor Bradwell, Shelby Prior, Kirsty Higgison
|
Race 2 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Catherine O'neill, Dian Mcmurtrie, Alex Helmis
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Tegan Perkins, Amy Nurthen, Rachelle King
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Ellie Meuwissen, Kirra Dale, Alyce Burnett
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Shauni Meuwissen, Hayley Lemarseny, Clare Harris
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Copacabana SLSC |
Copacabana A
|
Amy Wigham, Alicia Bain, Lauren Stone
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Ann Glen, Stacey Smith, Brigette Seymour
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Lauren Josephson, Larnee Stuart, Briana Newson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
India Hancock, Ashley Mulhare, Tara Engel
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Bridget Barnes, Emily Battese, Shannon Hulbert-green
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Kirra Jones, Maddison Prior, Jordan White
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Ellie Leaver, Samantha Coleman, Madison Blue
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brittany Ashman, Kaitlyn Summers, Bryony Mcdonell
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Martha Kneale, Jean Harris, Alex Thorn
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Allanah Luttrell, Emma Collins, Maddy Barlow
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Sawtell SLSC Inc |
Sawtell A
|
Alexandra Barnes, Morgan Stack, Marlee Green
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Emily Chaffey, Kirsty Waugh, Danielle Radford
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Kirsty Smith, Emma Jones, Elizabeth Wise
|
Race 2 |
0 |
|