1 |
Noosa Heads SLSC |
Team B
|
Rhys Burrows, Jett Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Adam Calo, William Budd
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team D
|
Jacob Nielson, Daniel Gurr
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Joseph Lindsay, Nathaniel Lindsay
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
James Porter, Jake Mckenzie
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Isak Costello, Isaac Morgan
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
Blake Smaniotto, Kane Freeman
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
John Woods, Brodie Schott
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Jack Waddell, Jackson Perkins
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Newport SLSC |
Team B
|
Cooper Halligan, Cody Marr
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Team B
|
Harry Pearce, Harrison Vulcan
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Noosa Heads SLSC |
Team C
|
Mackenzie Hynard, Sean Hayes
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Lachlan O`grady, Beau Wheeler
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Trevor Hendy, Zachary Orchard
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Team D
|
Joel Briggs, Adam Meredith
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Liam O`shea, Jack Gibbs
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jake Jensen, Jackson Cosgrove
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Luke Cuff, Tyler Partland
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Team B
|
Thomas Schneider, Jack Butler
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Cameron Witney, Haydn Reardon
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Joshua Mccormick, Jack Raward
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Thomas Simpson, Keelan Bridge
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Jye Rogers, Joel McKitterick
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
Team C
|
Jake Moses, Jack Harrison
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Hayden Williams, Ryan Paroz
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Elouera SLSC |
Elouera Sky
|
Joshua Muscat, Jack Bryce
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
Team B
|
Aaron Markey, Luke Calo
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Jeremy Stephens, Sam Clout
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Michael Rawson, Ben Nelson
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Stefaan Demopoulos, Lachlan Feather
|
Heat 6 |
0 |
|
6 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team A
|
Dominic Cormack, Dylan Swaney
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Joel Simondson, Timothy Edmonds
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Matthew Zuill, Benjamin Zuill
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Jordan Jason, Bradley Doughan
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
Team E
|
Michael Hanley, Oliver Hoare
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Owen Viles, Joel Erskine
|
Heat 6 |
0 |
|
7 |
North Bondi SLSC |
Team C
|
Samuel Clark, Matthew Strain
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Ross Briggs, Sam Wood
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Troy Hunt, Matthew Hewitt
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Paekakariki SLSC NZ |
Team A
|
Ryan Imrie, Thomas Mccarthy
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Dominic Notten, Matthew Sharp
|
Heat 6 |
0 |
|
8 |
Dee Why SLSC |
Team A
|
Adam Hockley, Jack-Henry Bryant
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Currumbin SLSC |
Team C
|
Tyler Swaney, Thomas Bolt
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Nicholas Stevens, George Warrener
|
Heat 4 |
0 |
|
9 |
Paekakariki SLSC NZ |
Team B
|
Jake Cagney, Trent Shields
|
Heat 3 |
0 |
|