1 |
Caves Beach SLSC |
Team B
|
Liam Kleyn, Taylor Bryant
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team C
|
Scott Ward, Zeke Pitt, Jessie Mclennan
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife, Olivia Lines
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team B
|
Tom Johnson, Keziah Melvin, Nicholas Martin
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Kiama Downs SLSC |
Team C
|
Matthew Lewis, Joshua Ehlbeck, Eliza Gottaas-Healey
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
FullRabbit
|
William Shaddock, Christopher Maloney, Alexander Shaddock
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Rhys Treloar, Lachlan Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 7 |
0 |
|
1 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Kate Whittaker, Troy Kirkby, Nathan Foster
|
Heat 8 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
For Real
|
Jade Larach, Adam Shearsby, Jake Williams
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
South Maroubra SLSC |
Sahh Pitted
|
Joshua Windsor, Jay Shelley, Mitchell Dugdale
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Catherine Hill Bay SLSC |
White
|
Samuel Johnston, Leanne Kevill, Russell Bax
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Kaitlyn Brown, Brendon Phillips, Jack Watson
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Portland SLSC |
Team K
|
Keegan Bilson, Brittany Carter, Damon Slade
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Eaton
|
Lucy Green, Joel Eaton, Addison Lewis
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Andrew Kelckhoven, Timothy Watene, Mikaela Rawlings
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Jacob Black, Rhianna Kevill, Max Gazzard
|
Heat 8 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Team E
|
Ryan Gaylard, Logan Bell, Michelle Weller
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Kiama Downs SLSC |
Team E
|
Daniel Bevan, Melissa Thompson, Benjamin Robinson
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Bribie Island SLSC |
Team A
|
Ashleigh Durbidge, Jacob Bulley, Natasha Cybulski, Benjamin Harrison
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Samantha Kerr, Jack Kelly, Rian Reynolds
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Benjamin Bowcock, Ben Mccauley, Joanne Renouf
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team E
|
Rhys Ward, Cameron Stevenson, Jessica Neaves
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Nathan Fife, Jodie Clark, Jake Marcus
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Aldinga Bay SLSC |
Team A
|
Sven Molenaar, Kristen Rothwell, Eliza HAIGH, Simon ROTHWELL, Scott AXTON
|
Heat 8 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
Team C
|
Graeme Shears, Kyle Minors, Sarah Lang
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Joel Hosken, Wesley Hosking
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Gareth Evans, Trent Cannon, Lauren Etheridge
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Team D
|
Richard Kneipp, Isaac Priest, Danial Smith
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Joel Di Trapani, Jonathan Hagan, Kara Brier, Jordan Roberts
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation, Belinda McAuliffe
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Curtis Lindsay, Joshua Middleton, Alley Coyle
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
Cardy
|
Mitchell Cardy, Corey Lewis, Lillian Hassett
|
Heat 8 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
Choc Tops
|
Codie Wem, Ronald Krite, Michael Fernandez
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro White
|
Michael Matraszek, Emily Regan, Scott Graham
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Point Lookout SLSC |
Team B
|
Joseph Addison, William Hagan, Brett Van Dongen
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Liam Christie, Ellie White, Garry Jackson, Gary Ferreira
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Ocean Grove SLSC |
Team B
|
Shannon Schaeche-Priestley, Justin Burton, Conor McKinnon
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Kate Perry, David Lowrey, Joshua Rose, Caitlin Stone
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
The Bullsharks
|
Andrew Selosse, Elliot Yandle, Harry Yandle
|
Heat 7 |
0 |
|
5 |
Port Noarlunga SLSC |
Team B
|
Samuel Myatt, Craig Burton, Jamie Rose, Ryley Kevern
|
Heat 8 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Emma Jackson, Thomas Ball, Nathan Newson
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Robbers
|
John Robb, Anthony Field, Zoe Ronalds
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Team D
|
Hannah Pledge, Scott Nichols, Cameron Scrase
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Queenscliff SLSC |
Wild Storm
|
David Callan, Lachlan Wild, Matteo Lantelme
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Portland SLSC |
Team C
|
Corey Ward, Lachlan Murrell, Grace Davey
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
Thirroul SLSC |
Turner
|
Andrew Turner, Anne Walton, Kyle Mathiesen
|
Heat 6 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Team B
|
Zoey Parfrement, Douglas Simpson, Reagan Campbell
|
Heat 7 |
0 |
|
6 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood, Michaela Austin
|
Heat 8 |
0 |
|
7 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team A
|
James Symon, Kira Brooks, Luke McIntyre
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team C
|
Anna Martin, Jack Day, Samuel Hillier
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Broadbeach SLSC |
Team E
|
Chantel Fife, Luke Ryan, Eden Crooks
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Scott Wheeler, Ty Greenman, Hanna Brennan, Darcy Abbott
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo Blue
|
Emmet Grimes, Jack Vermeulen, Thomas Hillen
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Kiama Downs SLSC |
Team D
|
Steven Guy, Stephen Strong, Pamela Burke
|
Heat 6 |
0 |
|
7 |
Broadbeach SLSC |
Team D
|
Benjamin Wilson, Courtney Elsmore, David Bazataqui
|
Heat 7 |
0 |
|
7 |
Wonthaggi lsc |
Team B
|
Hayden Scott, Christopher Groves, Alexander Goss, Madeleine Robinson, Jake Penney
|
Heat 8 |
0 |
|
8 |
Bribie Island SLSC |
Team D
|
Luke Gallina, Nicholas Sunner, Corey Heath
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
North Curl Curl SLSC |
Tradies
|
Sofia Jaunzemis, Dean Patterson, Andrew Brodie
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Black
|
Meg Chisholm, Alex Rainford, Jacob Willner
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Broadbeach SLSC |
Team F
|
Daniel Marrinan, Jack Selman, Laura Harder
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
South Maroubra SLSC |
Soft Pontoons
|
Jake Hannigan, William Spear, Thomas King
|
Heat 5 |
0 |
|
8 |
Coolum Beach SLSC |
Team A
|
Brittany Neumann, Mitchell Neumann, Lucas Shelton
|
Heat 6 |
0 |
|
8 |
North Curl Curl SLSC |
Sandman
|
David Fealy, Luke Dawson, Tara Jenkins
|
Heat 7 |
0 |
|
8 |
Sunset Beach SLSC (NZ) |
Team A
|
Lewis Powell, Mark Edwards, Shane Edwards
|
Heat 8 |
0 |
|
9 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team D
|
Daniel Burgess, Madeline van Wayenburg, Joel Farrow
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Bribie Island SLSC |
Team B
|
Zane Butler, Jessica Nolan, Jarrod Cavanagh
|
Heat 4 |
0 |
|
9 |
Hampton LSC |
Team J
|
Mitchell James, James Aquila, Jasmine Lawrence
|
Heat 5 |
0 |
|
9 |
Kawana Waters SLSC |
Team C
|
Jeremy Tibbits, Skye Williams, Timothy Whelan
|
Heat 6 |
0 |
|
9 |
Coolum Beach SLSC |
Team D
|
Alastair Mcgregor, Lucy-Grace Cullen, Shane Pieters
|
Heat 7 |
0 |
|
9 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team B
|
Lance Hipkin, Carl Perkins, Emily Neal
|
Heat 8 |
0 |
|
777 |
Kawana Waters SLSC |
Team F
|
Greera Brydson, Keagan Bell, Sean Lucas
|
Heat 1 |
0 |
|
777 |
Portsea SLSC |
PORTSEA D
|
Darcy Cummins, Jesse Faulkhead, Katrina Morris
|
Heat 1 |
0 |
|