1 |
North Cronulla SLSC |
Funky's Colts
|
Tom Mailey, Matthew Hammond, Jackson Ford, Matthew Workman
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves MEAT TRAYS
|
Bryce Chandler, Nathan Sanders, Jack Burnley, Damian Magin
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Basil Spice
|
Lachlan O'GRADY
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
North Cottesloe SLSC |
Yeah the boys
|
William Moore
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Paperclips
|
Angus Cooke, Ben Watt, Matthew Boustred, Angus Robinson
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
South Curl Curl SLSC |
Echidnas
|
Jacob Witty, Bjorn Shearer, Trent Settree, Maric Wichman
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Torquay SLSC |
Pirates
|
Davis Kontelj, Manning Gratwick, Jacob Morgan, Stephen Christofi
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
South Curl Curl SLSC |
Lamp
|
Brady Holland, Owen Sheather, Samuel Lowery, Kristofer Martyn
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff Colts
|
Max Stuart, William Bellew, David Cistulli, William Thackray
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
Jack Butler, Liam Ryan
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Ocean Beach SLSC |
A
|
Luke Mcintyre, Jarrad Davis, Joshua Davis, Sanden Hayes
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Peppers
|
Harrison Tuit, Dugald Shannon, Marcus Greene, Alexander Polly
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Pistons
|
James Hewat, Max Glanville, Jack Carlson, Alexander Smith
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Krakens
|
Bill Psaltis, Gabe Hanmer, Luke Alker, Jake Alker
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Schooner of Black (SOB)
|
Joshua Macmahon, Tyler Stowe, Bailey Dwyer, zak crowe
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
Purd's Colts
|
Christian Ruhen, Karl Cleary, Darcy Smith, Blake Eason
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
Wild Yaks
|
Matthew Day, Thomas Boyd, William Cregan, Alex Olencewicz
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Somerton SLSC |
Sea Duction
|
Patrick McKone, Adam Perry, Jacob Will, Samuel White, Harry Nelson
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Somerton SLSC |
BSB
|
Emil Viljoen, Bernhard Viljoen, Jonty Heard, Justin Whitford
|
Heat 1 |
0 |
|