Search Results

Latest Events

NameUpdatedResults
Open Male Single Ski Relay02/05/2016 08:11:523215
U17 Female Taplin Relay (3 team)02/05/2016 08:11:49196
U19 Female Rescue Tube Rescue02/05/2016 08:11:47208
U19 Male Surf Team02/05/2016 08:11:48247
U17 Male Single Ski Relay02/05/2016 08:11:4832
Open Female 5 Person RnR02/05/2016 08:11:28324
Open Female Board Relay02/05/2016 08:11:51328
U17 Female Board Rescue02/05/2016 08:11:43374
U17 Male Board Relay02/05/2016 08:11:49801
U19 Male Beach Relay02/05/2016 08:11:41370

Latest Results

EventClubPeople Team RaceRoundPlace
Open Male Taplin Relay (6 team)North Burleigh Nicholas Crilly, Jeremy Collins, Nicholas Pluimers, Liam Ryan, Alexander Nash, Thomas TrembathTeam AHeat 1Grand Final7
Open Male Taplin Relay (6 team)Alexandra Headl James Porter, Jett Kenny, Jack Brazier, Michael White, Cameron Cole, Alex WrightTeam AHeat 1Grand Final6
Open Male Taplin Relay (6 team)Wanda SLSC Inc Hayden Allum, Mitchell Fagerstrom, Michael Jnr Georgaris, Mitchell AllumTeam AHeat 1Grand Final5
Open Male Taplin Relay (6 team)Surfers Paradis Alastair Day, Michael Lee, Trevor Hendy, Zachary Orchard, Max Beattie, Leon ZagelTeam AHeat 1Grand Final4
Open Male Taplin Relay (6 team)Currumbin SLSC Hayden White, Matthew Davis, Joel McKitterick, Jackson Maynard, Joshua Clouston, Michael SaalTeam AHeat 1Grand Final3
Open Male Taplin Relay (6 team)Redhead SLSC Peter Scott, Ethan Whiteman, Greg Tobin, Daniel Collins, Stewart McLachlan, Isak CostelloTeam AHeat 1Grand Final2
Open Male Taplin Relay (6 team)Newport SLSC Mitchell Trim, Kendrick Louis, Max Brooks, Dane Farrell, Luke Morrison, Charlie BrooksTeam AHeat 1Grand Final1
U17 Male Surf Board RidingBurleigh Heads Toby MossopHeat 1Semi-Final1
Open Female Taplin Relay (3 team)Maroochydore SL Alyce Burnett, Ella Brown, Stephanie CroninTeam AHeat 1Grand Final11
Open Female Taplin Relay (3 team)Burleigh Heads Amy Annabel, Emma Dick, Kate WalkerTeam BHeat 1Grand Final10
Open Female Taplin Relay (3 team)Maroochydore SL Brianna Massie, Nicole Chapman, Chelsea GillettTeam BHeat 1Grand Final9
Open Female Taplin Relay (3 team)Alexandra Headl Dana Robertson, Alyssa Bull, Bianca HeilbronnTeam AHeat 1Grand Final8
Open Female Taplin Relay (3 team)Wanda SLSC Inc Britney Pierce, Danielle McMahon, Elyssa PierceTeam AHeat 1Grand Final7
Open Female Taplin Relay (3 team)Northcliffe SLS Danielle Mckenzie, Courtney Hancock, Harriet BrownTeam AHeat 1Grand Final6
Open Female Taplin Relay (3 team)Northcliffe SLS Rebecca Creedy, Maddy Dunn, Eliza SmithTeam BHeat 1Grand Final5
Open Female Taplin Relay (3 team)Burleigh Heads Devon Halligan, Tiarrn Raymond, Ela HeinigerTeam AHeat 1Grand Final4
Open Female Taplin Relay (3 team)Currumbin SLSC Alicia Bain, Amy Nurthen, Karlee NurthenTeam AHeat 1Grand Final3
Open Female Taplin Relay (3 team)Noosa Heads SLS Lana Rogers, Dahlas Rogers, Jordan MercerTeam AHeat 1Grand Final2
Open Female Taplin Relay (3 team)Newport SLSC Lara Moses, Georgia Miller, Hannah MinogueTeam AHeat 1Grand Final1
Open Male IronmanKurrawa SLSCMatt BevilacquaHeat 1Grand Final7
Open Male IronmanKurrawa SLSCMatt PooleHeat 1Grand Final6
Open Male IronmanCurrumbin SLSCJackson MaynardHeat 1Grand Final5
Open Male IronmanManly LSCNathan SmithHeat 1Grand Final4
Open Male IronmanSurfers ParadisMax BeattieHeat 1Grand Final3
Open Male IronmanNewport SLSCDane FarrellHeat 1Grand Final2
Open Male IronmanNorthcliffe SLSShannon EcksteinHeat 1Grand Final1
Open IronwomanCurrumbin SLSCEllie PickenHeat 1Grand Final10
Open IronwomanNorth Bondi SLSLizzie WelbornHeat 1Grand Final9
Open IronwomanMaroochydore SLElla BrownHeat 1Grand Final8
Open IronwomanNorth Burleigh Tara ColemanHeat 1Grand Final7
Share