|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Stuart Snell, Nicholas Pluimers, Adam Yates
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Murray Stewart, Blake Ballard, Nick Dawe
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Brendan Ross, Andrew Hatcher, Dean Little
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Joel Lategan, Dean Blanche, Jayson Ginn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe F
|
Juliene Lalanne, John Desperges, Jarryd McDonnell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi B
|
Anthony Pledger, William Hardman, Robert Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Christopher Wood, Thomas Trembath, James Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly C
|
Trent Herring, Anthony Vieceli, Steven Coulter
|
Race 2 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg GLENELG A
|
Christopher Alagich, Jebb Staite, Craig Burton
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Brendan Rice, Alan Albert, Todd Brewer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Kyle Garrett, Mitchell Thompson, Peter Scott
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Howard Louis, Brad Young, Shane Armstrong
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Paul Green, Trent Robinson, Jeff Lemarseny
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Daniel Moodie, Cameron Gordon, Daniel Nelson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Kristian Hawkless, Heath Wright, Tim Quinlan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Will Penney, David Morris, David Strahan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont GOLD
|
Ryan Cook, Mark Masia, Lucas Samways
|
Race 3 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GREY
|
Robert Tener, Mitchell Waine, Nathan Perretta
|
Race 3 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Ben Kirkby, Carl Henderson, Nigel Hoschke
|
Race 4 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Leigh Johnson, Thomas Woodriff, Christopher Kilmurray
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Nathan Day, Adam Harris, Matthew Loehr
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba D
|
John Dockray, Andrew Weston, Craig Vipond
|
Race 4 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Stuart Louth, Zsolt Dallos, Glenn Wilkinson
|
Race 4 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach C
|
Trent Bacon, Nathan Henderson, Jamo Borthwick
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Beau O, Dane Sloss, Jacob Clear
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Matthew Jenkins, Paul Tatham, Mark Farrugia
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE B
|
Luke O'garey, Stuart Paine, John Lakeland
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Brad Rodgers, David Rhodes, Michael Murray
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Corey Hill, Trent Goulding, Kevin Morrison
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Heath Richards, James Cordner, Luke Jones
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Tate Smith, Joel Simpson, Shannon Eckstein
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Benjamin Allen, Julian Norton-smith, David Croucher
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Timothy Paterson, Lachlan Tame, Ben Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Brenton Myatt, Peter Dorries, Nicholas Dennis
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Hamilton, Sean Kelly, Ken Wallace
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Dane Wilkinson, Christopher Maynard, Daniel Cowper
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Ali Day, David Smith, Hayden White
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Patrick Purcell, Todd Grace, Kirk Jarrott
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Thomas Rowles, Matthew Urquhart, David Monaghan
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland A
|
Jarrod Cain, Andrew Mcdonald, Rohan Small
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont GREEN
|
Gregory Tobin, Shane Blair, Adam Rowe
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Steven Meredith, Brett Monaghan, Martin Kenny
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh E
|
Chris Forrest, Sam Marris, Beau Young
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Murray Seaton, Steven Mannion, Kye Hawkins
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE A
|
Nathan Cross, Tom Norton, Sam Norton
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Doug Fisk, Jono Chalmers, Grant Coates
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa D
|
Shannon Porche, Paul Navarro, Paul Howe
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Devonport SLSC |
Devonport DEVONPORT
|
Edward Thomas, Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Ben Griffiths, Downie Langthorne, Michael Locke
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Mat Read, Michael Georgaris, Paul Buttel
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay D
|
Dan Mccabe, Greg Mccabe, Dean Rutgerson
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Mark Rantall, Ivor Morgan, Shane Edmonds
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
William Curry, Russell Fox, Kyle Goulding
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Brodie Holmes, Brendon Sarson, Daniel Humble
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Matt Gittoes, Kendrick Louis, Gregg Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Nathan Croal, Luke Michael, Jacob Michael
|
Race 4 |
0 |
|