1 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Kirk Jarrott, Jy Duffy
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte Gold
|
Christopher Kilmurray, Matthew Eltham
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Brad Rodgers, David Rhodes
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Sam Norton
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Kevin Morrison, Mackenzie Hynard
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Newport SLSC |
Team B
|
Mitchell Trim, Luke Jones
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Reece Baker, Daniel Humble
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Cottesloe SLSC |
Team A
|
Timothy Bird, Will Bird
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Nicklaas Gale, Cory Hill
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Scarboro SLSC Inc |
Team A
|
Brett Cassidy, Nicholas Pond
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
James Porter, Jett Kenny
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Team B
|
Gordon Jones, Ben Hamilton
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Team E
|
Peter Scott, Greg Tobin
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Matthew Loehr, William Bain
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Russ Goulding, Joshua Heatley
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Stockton SLSC |
Team A
|
Glen Bernard, Jason Upton
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Team B
|
Blake Ballard, Nick Dawe
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Samuel Maurice, Joshua Maurice
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Drake Robson, Todd Brewer
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Shannon Porche, David Croucher
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Team B
|
Cary Fox, Russel Fox
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Paul Buttel, Michael Jnr Georgaris
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Michael Baker, Samuel Rabjohns
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Samuel Djodan, Mark Stowe
|
Heat 3 |
0 |
|
9 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Cory Taylor, Jake Nicholson
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Avoca Beach SLSC |
Team C
|
Robert Mcintyre, Trent Martin
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Newport SLSC |
Team A
|
Luke Morrison, Chad Alston
|
Heat 3 |
0 |
|
10 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Gavin Cole, Dylan Magee
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Daniel Hart, Joel McKitterick
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Martin Kenny, Jason Prior
|
Heat 3 |
0 |
|