|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Christy Bennett, Rasinder Gill, Ashleigh Bond, Siobhan Mccarthy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Killcare SLSC |
Killcare MAROON
|
Hayley Kain, Kathryn Norris, Nina Stott, Shellie Wilkes
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Amanda England, Lauren Kieghtley, Rachel Kelly, Hannah Mackenzie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Anna Masek, Alisha Gangell, Leigh Masek, Emily Penney
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Nicky Sandover, Amy Lucas, Morgan Day, Chenoa Arcus
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills CHILLIES
|
Jenna Lievore, Sarah Lievore, Nina Cass, Kathryn Kee
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Kelly Hetherington, Sam Cook, Sonia Grundy, Rebecca Plant
|
Race 3 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PALMY SPEED
|
Lindsay Chappel, Nina Middleton, Elly Chapman, Yvette Giblin
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook WHITE
|
Ashley Cheney, Armalie Davidson, Tegan Davies, Melissa Howard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Jessica Hamilton, Nicole Hodges, Amy Keegan, Claire Mallett
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) GOLD
|
Holly Moczydlowski, Arna Wright, Simone Jacobs, Chelsea Maples
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Renee Mccabe, Kathryn Watson, Stevee Hudson, Dannika Spurgeon
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Julie Choate, Sonja Belle, Anna Ek, Tegan Maffescioni
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Abby Lewtas, Imogen Russell, Nora Henry, Claire Lewtas
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe B
|
Lucy Chaffer, Deidre O', Tenneille Trigwell, Chelsea Frost
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Samantha Plato, Holly Daniels, Gemma Grigg, Alysse Hogan
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Newport WHITE
|
Michelle Garnett, Ramona Casey, Mikke Foley, Emma Lincoln-smith
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Linda Owen, Nikki Francis, Emily Champness, Samantha Thornton
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Sophie Hoffmann, Danielle Barrett, Rebecca Idiens, Emma Ferguson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Jayne Moore, Michelle Shields, Catherine Donaldson, Emma Rynne
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Camilla Montague, Susie Hibbins, Simone Lees, Michelle Soper
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly A
|
Holly Treadaway, Nicole Robb, Shelley Fletcher, Nicole Fullbrook
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Kristy Smith, Bernadette Dibley, Lisa Schuetrumpf, Ashleigh Depena
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Fleur Niemann, Simone Gavranich, Denise Fitzgerald, Maria Turner
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Portsea SLSC |
Portsea PINK
|
Emily Cameron, Brooke Campbell, Amy Hayes, Merridith Woods
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal WAMBERAL STINGERS
|
Jamie-lee Britt, Terrey Scheumack, Lauren Bourke, Kylie Stewart
|
Race 3 |
0 |
|