|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook GREY
|
Scott Emmerich, Glenn Lofts, Kurt Stolzenhein, Todd Muller
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly GOLD
|
Brendan Smee, Patrick Delaney, Wesley Haynes, Toby Ryston-Pratt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo C
|
Daniel Corsbie, Keith Bradley, Max Burch, Matthew Hore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea D
|
Shane Jenkin, John Manks, David Marsh, Peter Van
|
Race 2 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach BLACK
|
Matthew Manning, Joel Manning, Liam Williams, Geoffrey Spranklin
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal WASPS
|
Drew Howe, Mitchell Hirst, Andrew Fortis, Shane Knight
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Jarred Quinn, Marc Leabeater, Matias Rojas, Michael Joyner
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Joshua Sund, Laurent Stewart, James Hipwell, Carl Larssen
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta RED
|
Mitchell Cork, Brett Carter, Jace Wood, Jacob Carter
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Joshua Eastgate, Andrew Carter, Lewin Talbot, Mathew Lynch
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Craig Gasson, Lachlan Wood, Craig Simmons, David Wood
|
Race 4 |
0 |
|
|
Helensburgh-Stanwell Park SLSC |
Helensburgh / Stanwell Park PARK
|
Josh Dent, Sam Bray, Simon Cook, Daniel Robberds
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Paul Crancroft-wilson, Ryan Hoffman, Paul Stubbs, Callum Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Glen Beveridge, Geoff Orourke, Scott Richardson, Peter Howcroft
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Killcare SLSC |
Killcare BLACK
|
Nick Leon, Brice Johnson, Marcus Kain, Joel Maybury
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Shane Buchan, Hayden Trew, Iain Buchan, Craig Simmonds
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Samuel De, Travis Sheehy, Todd Edwards, Steven Choate
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Grant Yujnovich, Paul Kapeller, Aaron Bell, Jeremy Plint
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAMELS
|
Gareth Nicholls, Stuart Campbell, Daniel Mcgowan, Michael Waghorn
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea FLYERS
|
Richard Moore, Tim Williams, Lane Harrison, Chris Symington
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Matthew Morrisey, Christian Beckett, Pat Garcia, David Lee
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Christian Bold, Brett Janssen, Pat Grimshaw, Tim Tardent
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Simon Barnes, Jordan Lack, Matt Ainsley, Damien Price
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Aaron Brinkworth, Mark Barnett, Jeff Davidson, Greg Jernakoff
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Donald Bemrose, Charles Roy, Christopher Turner, Joseph Carroll
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island BRIBIE ISLAND
|
Robert Leeds, Nathan Slater, Andrew Bolt, Brendan Smith
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Killcare SLSC |
Killcare RED
|
Adam Bird, Dean Porto, Ben Lucas, Clayton Mathews
|
Race 4 |
0 |
|