|
Umina SLSC Inc |
Umina A
|
Gary Matthews, William Cook, Garry Mensforth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Jill Gorrie, Lindsey Lewis, Peter Murphy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Richard Garnsey, Deacon Spicer, Allan Metti
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED
|
Nick Wood, Darren Warrener, Chris Mcguckin
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Maxine Peacock_smith, Lee Cooper, Deborah Foote
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Douglas Iredale, Christopher Iredale, Gregory Iredale
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM1
|
Warren Kelly, Peter Emery, Scott Crawford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi C
|
Patrick Ellis, Robert Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
David Locke, Jeff Banks, Noel Gracie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi B
|
Ted Wilde, Nick Nezval, William Hardman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach A
|
Terry Johnston, Jo Fahey, Anthony Frost
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Bill Burgess, Gary Ingram, Philip Pegg
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON
|
Derry Mcgaffin, Paul Vale, Paul Openshaw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Stephen Delorenzo, Wayne Clare, Mark Mccleary
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Avoca Beach B
|
Keiren Paull, Gordon Crabb
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes BLUE
|
Ralph Peters
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
Nicholas Bigiolli, Gavin Hill, Richard Barker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Stuart Cordingley, Stephen Maitland, Jeffrey Morris
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
John Stolz, Adam Jones, John Rynne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Ron Kelly, Peter Williams, Simon Kay
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Avoca Beach A
|
Rod Hulls
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes AQUA
|
Ray Waldron, Shaun Higgins, Graham Keith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mackay SLSC |
Mackay A
|
Stephen Bird, Robert Forsyth, Allan Mcsherry
|
Race 1 |
0 |
|
|
Merewether SLSC |
Merewether TEAM-SWELL
|
John Adamson, Mark Woodcock, Stephen Stallard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Dwayne Thuys, David Orchard, William Haylock
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
John Tayloroam, Tony Cowan, Barrie Crichton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Graham Croft, Colin Mustoe, Greg Smith
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
|
|
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads MPT
|
Matthew Rafferty, Tony Lemarseny, Peter French
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Paul Broadbent, Paul Lemmon, Lionel Fargher
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Andrew Somerville, Danny White, Darrin Jones
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Harry Klouzal, Warren Lobb, Rick Van
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
John Greaves, Adam Nezval, Terry Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Warwick Archer, Rod Sarson, John Lishman
|
Race 1 |
0 |
|