|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Ruben Rocha, James Potter, Robert Hanna, Luke Khoury
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
James Blanton, Matthew Pacey, Clayton Kearney, Henry Mitchell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
John Pomroy, Joseph Sodenkamp, Andrew Bolt, James Leeds
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Sam Brewer, Anthony Santoro, Caleb Brown, Jamie Sayed
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
Ashley Arkit, Greg Denehy, Damien Marangon, Damien Byrne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea D
|
Rick Taylor, Chris Symington, David Marsh, Jason Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Laurent Stewart, Brent Janssen, Tim Tardent, Anthony Lyon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ben Dean, Jay Coburn, Dane Cullen, Drew Langford
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Greg Armstrong, Damien Cook, Anthony Cook, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island B
|
Wade Gregory, Wesley Herrod, Robert Leeds, Brendan Smith
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Justin Cantelo, Leighton Bradgate, Nathan Mckay, Ross Langbein
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Kurt Stolzenhein, Glen Beveridge, Michael Gedz, Peter Howcroft
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Killcare SLSC |
Killcare MRELAY
|
Stephen Munnery, Adam Bird, Brice Johnson, Marcus Kain
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Brett Budgeon, Ryan Hoffman, Simon Harris, Callum Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Zane Campbell, Sean Reilly, Dean Reilly, Tate Wilkins
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Peter Willing, Ben White, Travis Sheehy, Todd Edwards
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Steve Davies, Matt Taylor, Tim Williams, Lane Harrison
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Simon Barnes, Jordan Lack, Matt Ainsley, Scott Morrison
|
Race 2 |
0 |
|