|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Malcolm Cornet, Joel Mayburey, David Wood, David Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Thomas Pugh, Benjamin Tiplady, Nathan Dwyer, Callum Tuohy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matthew Roach, Matthew De, Chris Parker, Julian Khaw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Matthew Curtis, Ben Hodgins, Pat Garcia, Stephen Middleton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Daniel Antwis, Iain Griffiths, Jon Lucas, Steve Stockley
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Sam Johnson, Owen Garnett, Ben Williams, Josh Sund
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island C
|
Simon Vonarx, Daniel Brown, Aaron Rodwell, Brendon Bolt
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook WHITE
|
Timothy Osullivan, Brad Watson, Brett Griffin, Todd Muller
|
Race 3 |
0 |
|
|
Broadbeach SLSC |
Broadbeach A
|
Shane Cowling, Matthew Manning, Geoffrey Spranklin, Peter Walker
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe B
|
John Templeman, Samuel De, Graeme Teasdale, Steven Choate
|
Race 3 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Evan Fleming, Stuart Campbell, Gareth Nichols, Michael Waghorn
|
Race 4 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland ALEX
|
Michael De, Robert Jerrico, Brendon Levensan, Joseph Carroll
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Callan Sipthorp, Tristan Hamson, Lachlan Waite, Aaron Frankland
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Wade Weightman, Ben Green, Steve Sing, Grant Turner
|
Race 5 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads SLRN
|
Scott Metcalf, Ryan Trama, Nathan Mackay, Luke Marshall
|
Race 5 |
0 |
|
|
Newport SLSC |
Newport A
|
Nathan Anderson, Steve Hatch, Tristan Conn, Martin Lynch
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands BLUE
|
Scott Mcphee, Chris Hort, Brett Rowe, Shannon Chynoweth
|
Race 6 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Michael Lawless, Michael Moses, Ryan Van, David Lawless
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Stuart Corkery, Warren Peters, Andrew Lyddiard, Paul Stubbs
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Justin Cantelo, Leighton Bradgate, Nathan Mckay, Ross Langbein
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Brett Budgeon, Ryan Hoffman, Simon Harris, Callum Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
Ashley Arkit, Greg Denehy, Damien Marangon, Damien Byrne
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Laurent Stewart, Brent Janssen, Tim Tardent, Anthony Lyon
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Killcare SLSC |
Killcare MRELAY
|
Stephen Munnery, Adam Bird, Brice Johnson, Marcus Kain
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Peter Willing, Ben White, Travis Sheehy, Todd Edwards
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Steve Davies, Matt Taylor, Tim Williams, Lane Harrison
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea D
|
Rick Taylor, Chris Symington, David Marsh, Jason Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
James Blanton, Matthew Pacey, Clayton Kearney, Henry Mitchell
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Kurt Stolzenhein, Glen Beveridge, Michael Gedz, Peter Howcroft
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Zane Campbell, Sean Reilly, Dean Reilly, Tate Wilkins
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Simon Barnes, Jordan Lack, Matt Ainsley, Scott Morrison
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
John Pomroy, Joseph Sodenkamp, Andrew Bolt, James Leeds
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Greg Armstrong, Damien Cook, Anthony Cook, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Sam Brewer, Anthony Santoro, Caleb Brown, Jamie Sayed
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ben Dean, Jay Coburn, Dane Cullen, Drew Langford
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Ruben Rocha, James Potter, Robert Hanna, Luke Khoury
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island B
|
Wade Gregory, Wesley Herrod, Robert Leeds, Brendan Smith
|
Race 6 |
0 |
|