|
Red Rock Corindi SLSC |
Red Rock / Corindi A
|
David Kitching, Scott Mccartney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Tom Mcgregor, Joel Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
James Kelly, Jon Colbert
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Adam Packer, Stuart Mak
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Mark Cleary, David Hall
|
Race 2 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port A
|
Shamus Armstrong, Steven Clohesy
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
David Madden, Matt Johnston
|
Race 3 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba A
|
Kendall O'brien, Martin Dougherty
|
Race 3 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
William Penney, Nick Cogger
|
Race 3 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff C
|
Jon Subloo, Daniel Hall
|
Race 4 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Rhys Manion, Matt Abel
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Dylan Newbiggin, Corey Jones
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Matthew Hiesley, Aaron Brown
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Ben Dean, Jayden Stuart
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Christopher Allum, Mitchell Brown
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Daniel Neilson, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Leighton Packer, Reid Schofield
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Daniel Lysaught, Adam Jeffrey
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Rohan Small, Dane Kennedy
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla A
|
Ben Bolewski, Cameron Pyett
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Timothy Harrison, Gregory Tobin
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Phil Ramage, Clifford Rodd
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Daniel Moulder, Matt Rayfield
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
David Parker, Darren Clarke
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Peter Nash, Tom Atkinson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Thomas Webber, Matthew Bowbridge
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Brett Walsh, Andrew Bowden
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Peter Whalley, Matt Manson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Chanan Clark, Ben Allen
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Dixon Park SLSC |
Dixon Park A
|
Bryce Hardie, Ripp Stewart
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Trent Goulding, Kes Mccrindle
|
Race 4 |
0 |
|