|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Matthew Carter, Paul Hooper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Darren Clarke, Daniel Mcclelland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Tim Skinner, Troy Toby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill A
|
Kyle Garrett, Christopher Kilmurray
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Sean Mcbean, Scott Johns
|
Race 2 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Paul Macgugan, Brooke Davidson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff D
|
Ben Middleton
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cape Hawke SLSC (Inc) |
Cape Hawke A
|
Ben Atkinson, Tom Atkinson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba A
|
Hugh Dougherty, Kendall O'brien
|
Race 3 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Ashley Taylor, Stephen Middleton
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Scott Cooper, Paul Cooper
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matt Priddis, Peter Whalley
|
Race 4 |
0 |
|
|
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port A
|
Shamus Armstrong, Dwayne Foord
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Simon Flood, Adam Donkin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Chanan Clark, Ben Allen
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Trevor Whitehead, Adam Jeffrey
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Chris Keong, Shane Hepburn
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Kurtis Martens, Bradley Mainwaring
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Simon Kempe, James Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
David Parker, Daniel Shade
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Daniel Moulder, Matt Rayfield
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Simon Musgrove, Adam Yates
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Jamie Mcguiggan, Anthony Santoro
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla A
|
Ben Bolewski, Cameron Pyett
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Adam Hartup, Mark Simpson
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Phil Ramage, Clifford Rodd
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Jon Colbert, Jake Pownall
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Paul Coleman, Alan Dunne
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Joshua Mill, Nicholas Rees
|
Race 4 |
0 |
|