1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jayden Jensen, Jackson Maynard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal C
|
John Rippon, Saxon Lumsden
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Hayden Thomas, Nathan Gray
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Callum Booth, Riley Mcgregor
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Brad Nolan, Tim Kirkby
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers TEAM A
|
Michael Hancock-james, Ben Mckay
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Richard Murray, Sam Shergold
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Kyle O`brien, Aaron Faulkner
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Joshua Stephens, Timothy Clout
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Samuel Bull, Jacob Doughan
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Edward Gourley, Matthew Eltham
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Tanyn Lyndon, Jarryd McDonnell
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Max Beatie, Jake Nicholson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Campbell Mcdonald, Hudson Keppell
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 4
|
Stewart Duffy, Lucas Allan
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Scott Smith, Jacob Helson
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Jordan Burdan, Jonathan Horlyck
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Mitchell Allum, Alex Clarke
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Terrigal SLSC |
Terrigal D
|
Keiran Smith, Jackson Perkins
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 5
|
Jordan Hart, Joshua Crouch
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Alex Nash, Liam Ryan
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Ryan Rigney, Nicholas Bell
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Mordialloc LSC |
Mordialloc SLSC A
|
Shane Hamill, Mathew Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Nial Collins, Wade Zervaas
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Andrew Carlton, Kurt Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Guy Kinsey, Gilbert Gant
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach 1
|
Nicholas Stevens, Jack Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jake Ingle, Lucas Samways
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Geoffrey Bonning, Rhys Dutton
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
William Host, Edward Host
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi A
|
Lachlan Hinds, Matthew Weetman
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Samuel Earp, Sam Mcintosh
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Brendan Simcock, Bradley Taylor
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Port Macquarie SLSC |
Port Macquarie A
|
Kye Polverino, Blake Polverino
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Matt Mcleod, Dylan Swann
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Sean Mcfarlane-Bentley, Jake Little
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Oliver Puddick, Jarrad Blackburn
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads NOOSA 1
|
Andrew Widdicombe, Mitchell Miller
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Ben Condie, Ben Martin
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Sam Hoffmann, Jack Watson
|
Race 5 |
0 |
|
999 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jackson Raymond, Jake Walsh
|
Race 4 |
0 |
|