1 |
Nobbys Beach SLSC (QLD) |
Nobbys Beach A
|
Liam Sessarago, Ryan Janetski, Daniel Homer, Jack Gray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Fraser Pappin, Joshua Collis, Jy Duffy, Nikolas Green
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Ryan Martin, Dylan Mathers, Sam Lukoszek, Jake Harris
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Mikael Bisby, Jack Bertwistle, Joshua Mccormick, Kurtis Kavanagh
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Brodie Smith, Zach Brown, Jerry Dennis, Benjamin Bannan
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Kyle Druery, Jack Robertson, Kye Moore, Ryan Markey
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Matthew Barclay, Ryan Dunn, Scott Pegg, Jonty Dodson
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Chris Graudins, Mitchell Prime, Clayton Walker, Andrew Byrne
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Jaeden Sasaki, Danny Pointing, Harrison Jones, Ziggie Zantiotis
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Jai Sheridan, Joshua Mcbrien, Murray Thomas, Jacob Mcgoldrick
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach 1
|
Fletcher Reilly, Joseph Kerby, George Warrener, Andrew Jones
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Pat Hurst, Lachlan Brown, James Ewart, Julian Lam
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Bronson Corbett, Kaine Stark, Connor Mcloughlin, Kody Innis
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee COOGEE
|
Daniel Laing, Ben Thronton, Benjamin Morgan, Jamie Bargenda
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Ryan Cooney, Benjamin Hobbs, Morgan Prior, Patrick Nesdale
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach GOLD
|
Macauley Kippen, Peter Tilleard, Jarrad Greentree, Angus Johnston
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Jonty Czuchwicki, Alexander Gatoudis, Jack Hornibrook, Daniel Ryan
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Jordan Jason, Kye Maroney, Luke Nilsson, Nicholas Doughan
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park C
|
Taylor Wardle, Andrew Day, James Walker, Sean French
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Grange SLSC |
Grange B
|
Jackson Reed, Aman Quensier, Ky Swan, Lachlan Starr
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Xavier Devlin, Jeremy Dickson, Jake Dale, Thomas Marr
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Joel Ballegi, Mitch Foss, Jack Slykhuis, Angus Hill
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Reilly Warmington, Kieran Cooke, Reece Geldenhuys, Lewis Bolton
|
Race 2 |
0 |
|