|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Thomas Martin, Patrick Cobiac
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 5
|
Michael Rawson, Daniel Hooker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland WHITE
|
Robert Langton, Jacob Doughan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Mitch Donohue, Mathew Harper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
John Woods, Brodie Schott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Ryan Rigney, Dylan Swaney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Shane Mcmahon, Bradley Doughan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Michael Barnett, Jordan Cooke-labache
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Jake Moses, Luke Moses
|
Race 2 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Charlie Eva, Tyler Swaney
|
Race 2 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Sam Bell, Jamo Porter
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Angus Bennett, Jake Walsh
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Nick Thomas, Ben Dubberley
|
Race 2 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Tj Hendy, Zachary Orchard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Sam Shergold, Cameron Witney
|
Race 3 |
0 |
|
|
Moana SLSC |
Moana A
|
Nicholas Martin, Aaron Reynolds
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Callan Dick, Brendan Donahoo
|
Race 3 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise BLUE
|
Tyrnne Hoskins, Lindsey Lawry
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla WHITE
|
Aaron Markey, Nicholas Pleasance
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Alex Nash, Liam Ryan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Shannon Dring, Brodie Gentle
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Kyle O`brien, Aaron Faulkner
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
William Host, Edward Host
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Liam Oshea, Jack Gibbs
|
Race 4 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Joshua Barnes, Robert Annabel
|
Race 4 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Chris Wilson, Jake Mccarthy
|
Race 4 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jamie Green, Jackson Cosgrove
|
Race 4 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Liam Clifford, Benjamin Zuill
|
Race 4 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Scott Smith, Ben Carberry
|
Race 4 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach B
|
Jayden Ellis, Matthew Zuill
|
Race 5 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Lachlan Mckenna, Samuel Bull
|
Race 5 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Charles Wild, Blake Sweeney
|
Race 5 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
John Rippon, Saxon Lumsden
|
Race 5 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Liam A, Trent Klouzal
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla WHITE
|
James Budd, Zachary Hughes
|
Race 5 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 4
|
Jordan Hart, Mathew Sharp
|
Race 5 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Ryan Watkins, Simon Bowker
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads B
|
Sean Hayes, Andrew Widdicombe
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Mitchell Miller, Campbell Mcdonald
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Daniel Booth, Jake Nicholson
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Isak Costello, Isaac Morgan
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Midway SLSC (NZ) |
Midway (NZ) A
|
Chris Dawson, Cory Taylor
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Adam Calo, William Budd
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers TEAM A
|
Billy Hughes-tweedie, Ben Mckay
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Stewart Duffy, Callum Booth
|
Race 2 |
0 |
|