|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
David Graham, Thomas Dowling
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Trent Harrison, Dane Rickwood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Omar Lewis, Oliver Gant
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Jake Nicholson, Jake Biddle
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GREEN
|
Robert Tener, Ben Prior
|
Race 2 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park E
|
Nicholas Boyce, Joshua Yates
|
Race 2 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Adam House, Jacob Marks
|
Race 3 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Andrew Campbell, Tim Kilfoyle
|
Race 3 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Lewis Rosewell, Nick Malcolm
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Samuel Maurice, Ivan De
|
Race 4 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Dan Munroe, Ben Gill
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta RED
|
Sam Burke, Sam Sharp
|
Race 5 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Sam Bell, Beau Farrell
|
Race 5 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Alistair Maney, Bjorn Battaerd
|
Race 6 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Leigh Ryan, William Mccance
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Jake Nolan, Ben Kirkby
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera RED
|
Tom Okeeffe, Dane Farrell
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point WHITE
|
Ali Day, Hayden White
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Ben Hepburn, Jackson Doolan
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Sean Mc, Jeffrey O`connor
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Brad Mitchell, Ian Mcclymont
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Tom Hurst, Josh Heatley
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Spencer Moncrieff, Nicholas Dennis
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Timothy Schofiled, Guy Schofield
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Saxon Bird, Ryan Susans
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Sean White, Jake Hogarth
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra RED
|
Joshua Scott, Brendan Frost
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Matt Rigney, Ben James
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Simon Carlton, Samuel Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Jordan Olsen, Andrew Grimshaw
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Dane Windshuttle, Thomas Rowles
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Marc Obrien, Shaun Obrien
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Sean Noone, Dev Lahey
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Daniel Booth, Michael Booth
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park D
|
Isaac Scaysbrook, Timothy Clout
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park C
|
Jason Harvey, Mitchell Mullen
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe N
|
Alex Graudins, Keegan Wikaire
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Terrigal C
|
Daniel Willis, Christopher Mensforth
|
Race 2 |
0 |
|