1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Tate Smith, Murray Stewart, Shannon Eckstein
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team A
|
Sam Speer, Blake Ballard, Nick Dawe
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Nicholas Bolton, Nicklaas Gale, William Bain
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Hugh Dougherty, Sean Kelly, Ken Wallace
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Lachlan Tame, Gordon Jones, Ben Hamilton
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team A
|
Barton Louis, Luke Morrison, Chad Alston
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
David Smith, Scott Smith, Hayden White
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Michael Booth, Joel Simpson, Cory Hill
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Brendon Sarson, Reece Baker, Daniel Humble
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Nathan Croal, Paul Tatham, Luke Michael
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Dane Sloss, Patrick Norton, Jacob Clear
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Sam Norton, Stephen Blizzard
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Trent Goulding, Kevin Morrison, Nick O`hare
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Matt Bevilacqua, Kendrick Louis, Jacob Marks
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Anthony Schumacher, Nathan Smith, Hayden Allum
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Dylan Swann, Todd Grace, Peter Elford
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Peter Scott, Mitchell Ambler, Mark Stowe
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Scott Austin, Gregg Armstrong, Mitchell Trim
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
James Ridley, Shaun Spencer, James Stewart
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
North Bondi SLSC |
Team B
|
Jim Walker, John Patrick Mccarthy, Jacob Michael
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Greg Tobin, Adam Rowe, Samuel Djodan
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Torquay SLSC |
Team A
|
Nicholas Muhlebach, David Morris, David Strahan
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Bronte SLSC |
Team A
|
Christopher Kilmurray, Matthew Eltham, Dean Blanche
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Drake Robson, Anthony Foley, Daniel Bowker
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Michael Baker, Luke Jones, Rupert Wyness
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Nicholas Byrne, Thomas Penney, Shane Edmonds
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Cory Taylor, Aaron Murphy, Jarryd McDonnell
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Tugun SLSC |
Team B
|
Tim Peach, David Monaghan, Kye Hawkins
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
North Cottesloe SLSC |
North Cott Blue
|
James Knowles, Thomas Flower, Timothy Bird
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Mooloolaba SLSC |
Team C
|
Cameron Cole, Nicholas Anderson, Aaron Frankland
|
Heat 1 |
0 |
|
16 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Daniel Booth, Jack Murphy, Jake Nicholson
|
Heat 1 |
0 |
|
16 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Russel Fox, Soren Luckins, Reeve Walsh
|
Heat 1 |
0 |
|