|
Sawtell SLSC Inc |
Sawtell A
|
Zoe Bale, Sarah Tisdell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ulverstone SLSC |
Ulverstone GOLD
|
Lauren Beard, Rebecca Thomson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City B
|
Cara Mura, Hannah Minogue
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City C
|
Georgia Chapman, Morgan Brown
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Melanie Garibaldi, Brooke Fletcher
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove C
|
Ally Kenwood, Merryn Coffey
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ulverstone SLSC |
Ulverstone MAROON
|
Elly Vanderschans, Eloise Crocker
|
Race 2 |
0 |
|
|
Orewa NZ |
Orewa (NZ) OREWA
|
Danielle Parker, Teneale Hatton
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo C
|
Holly Barclay, Emily Kelleher
|
Race 3 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Courtney Irvine, Sophie Packer
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Tanya Lee, Jessica Baker
|
Race 3 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Harriet Brown, Ashlee Campbell
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Nicola Zagame, Jessica Pinker
|
Race 4 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera WHITE
|
Samantha Cameron, Ashleigh Fleming
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Tegan Cole, Ella Tanner
|
Race 4 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Bree Burden, Shannon Cooper
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Tatum Lawler, Zoe Patience
|
Race 5 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Kim Holding, Emily Penney
|
Race 5 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Katuschka Taylor-miller, Jessica Walker
|
Race 5 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie A
|
Bree Smith, Emma Pullen
|
Race 5 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Tanna Staite, Ingrid Cobiac
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Belinda Moore, Jessica Chapman
|
Race 6 |
0 |
|
|
Kiama Downs SLSC |
Kiama Downs A
|
Caitlin Kenna, Jessica Clifford
|
Race 6 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Nicole Mulhare, Tayla Hoskins
|
Race 6 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD STAR
|
Ashley Dyer, Lauren Townsend
|
Race 7 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point B
|
Kristen Warren, Ebony Bradford
|
Race 7 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Alyssa Sabatucci, Leah Hannas
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Jennifer Conder, Katherine Conder
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Kristen Askew, Paige Cooper
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Florence Epper, Emma Williams
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach GOLD
|
Nikki Chapman, Nicole Mcmah
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Hannah Jacobsen, Jessica Taylor
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Katherine Dodd, Natalie Mccarthy
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly B
|
Emma Davey, Rebecca Keelan
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Michelle Graham, Alice Barby
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Adelle Hanmer, Sarah Hesse
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Alexandria Fleming, Katie Pleasance
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Rebecca Pahl, Kyah Thomas
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Cher Allen, Shey Hobbelen
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Kimberley Tapley, Jordan Freeman
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Rachel Crerar, Alisha Miller
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Synead Oconnor, Emily Champness
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach BLUE
|
Kristie Hall, Lauren Hall
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Amy Kennedy, Stephanie Cronin
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Kelly Thorn, Maddy Williams
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Lisa Willcox, Brooke Litzow
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads B
|
Katrina Hewgill, Martika Mcmullen
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Ebony Holz, Lauren Smith
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) SOGREEN
|
Ellie Bowker, Kylie Broad
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Emily Mctaggart, Tara Willersdorf
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Andrea Kenny, Casey Leo
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Dara Scanlon, Cassie Davenport
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Alison Glenny, Tagan Hosking
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox A
|
Kamley Lyndon, Lauren Youngberry
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Emma Biggs, Kate Thornton
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Melanie Mckinless, Kimberley Thavenot
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Soldiers Beach SLSC |
Soldiers Beach A
|
Veronica Thornton, Karrin Evans
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Erin Way, Megan Slattery
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Justine Gavranich, Claire Tubby
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Rebecca Davies, Candice Davidson
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Pheobe Goulding, Stephanie Zervaas
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Madison Boon, Shannon Warren
|
Race 7 |
0 |
|